مدیر برنامه سرشناس فوتبال اروپا تماس باشگاه سویای اسپانیا با سردار آزمون برای عقد قرارداد در تابستان را دروغ محض می‌داند.

مدیر برنامه سرشناس فوتبال اروپا تماس باشگاه سویای اسپانیا با سردار آزمون برای عقد قرارداد در تابستان را دروغ محض می‌داند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت اسپورت باکس روسیه، دیمیتری سیلوک در مورد ادعای رسانه‌های اسپانیایی مبنی بر تمایل سویا برای جذب سردار آزمون، مهاجم زنیت روسیه و برقراری تماس مستقیم با او گفت: آزمون مهاجم خوبی است و تردیدی ندارم تحت نظر تیم‌های اروپایی از جمله در اسپانیا قرار دارد. در مورد سویا هم باید بگویم اطمینان ندارم که خبر منتشر شده درست باشد. به نظرم عوامل رسانه‌ای مدیران برنامه بازیکنان فوتبال این کار را می‌کنند. سویا نمی‌تواند مستقیم با سردار آزمون تماس بگیرد. این دروغ محض است. در این صورت زنیت می‌تواند به یوفا شکایت کند و جریمه بسیار سنگینی برای سویا اعمال می‌شود. سویا یک باشگاه منسجم و مطرح است. آنها هرگز قوانین را زیر پا نمی‌گذارند. بنابراین حتی به صورت تئوری هم خبر تماس سویا با آزمون دروغ است.

این مدیر برنامه برجسته فوتبال روسیه افزود: هیچ تیمی در اروپا از ۶ ماه قبل اعلام نمی‌کند می‌خواهد فلان بازیکن را بخرد. هرچند به نظرم برای آزمون بازی در اسپانیا بهتر از لیگ انگلیس است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.