کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال که امروز میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران بود گفت: به آنهایی که نشسته‌اند در اتاق‌های‌شان و می‌خواهند برای فوتبال تعیین تکلیف کنند، می‌گوییم اجازه نخواهیم داد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرند.

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال که امروز میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران بود گفت: به آنهایی که نشسته‌اند در اتاق‌های‌شان و می‌خواهند برای فوتبال تعیین تکلیف کنند، می‌گوییم اجازه نخواهیم داد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصطفی آجورلو که در مجموعه الغدیر تهران حضور یافته بود، ابتدا برنامه‌های خود در قالب افق چشم‌انداز و برنامه تفصیلی ارتقای ساختار فوتبال ایران را تشریح کرد و در ادامه گفت: من پیش از این هم علاوه بر شبکه سوم در دو برنامه دیگر حضور یافتم و مقابل جمعی از دوستان و اعضای محترم مجمع برنامه‌های خود را ارائه کردم. پاسخگوی سؤالات تک تک عزیزان هم هستم، اما این درست نیست که ما در یک جا بنشینیم در مورد برنامه‌های‌مان صحبت کنیم و آنها بروند در اتاق خودشان در جای دیگر سرنوشت فوتبال ایران را رقم بزنند.

مدیرعامل پیشین باشگاه‌های پاس و ترکتورسازی اضافه کرد: تا امروز مشکل ما در فوتبال عدم همدلی و اتحاد بود. اگر کنار هم قرار بگیریم و منسجم باشیم هیچکس نمی‌تواند به ما زور بگوید. آنها فکر می‌کنند مصلحت و منافع فوتبال و کشور را بهتر از ما درک می‌کنند؟ قطعاً در اشتباه هستند. متأسفانه می‌بینیم و می‌دانیم که می‌خواهند دخالت کنند. برای خودشان گزینه انتخاب می‌کنند. حرف من با آن بخش‌هایی که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارند، این است که شما کار را به اینجا رساندید و این مشکلات را ایجاد کردید. لازم نیست این فرد و آن فرد را ببرید و بیاورید که می‌خواهید چه کسی رئیس بشود یا نشود. این موضوع ارتباطی به شما ندارد. شما به ما اعتماد ندارید؟ من می‌گویم این ما هستیم که به شما اعتماد نداریم و خودمان برای فوتبال تصمیم می‌گیریم.

آجورلو همچنین اظهار داشت: من ۴۰ سال عمرم را در فوتبال گذاشتم، فوتبال بازی کردم، مربیگری فوتبال را یاد گرفتم و ۳۰ سال هم مدیریت فوتبال کردم. زندگی ما فوتبال بوده است در همه این سال‌ها و منافع کشورمان را هم بهتر از آنها می‌بینیم و می‌شناسیم. چرا افراد را صدا می‌زنید و می‌گویید از این فرد حمایت کن و می‌خواهید فرد موردنظر خودتان را به کرسی بنشانید؟

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال همچنین اظهار داشت: در مورد موضوع اقتصاد فوتبال پیش از این هم گفتم اگر ما همدل باشیم و متحد به خواسته‌ای که داریم، دست خواهیم یافت. ۱۵ سال پیش که در اتحادیه بودم می‌توانستیم همین مشکل حق پخش را حل کنیم. بعضی از دوستان رفتند امضا کردند که ما ادعایی نداریم. اگر همان روز متحد و منسجم بودیم تا امروز وضع فوتبال به اینجا نمی‌رسید که همه باشگاه‌ها بدهکار باشند. محور فوتبال در جهان باشگاهداری حرفه‌ای است و من به شما می‌گویم قرار است در کنار هم و با اتحاد و انسجام این مشکلات را حل کنیم. از هیچ مشکلی هم در این مسیر نمی‌ترسیم. تا امروز حق ما را ندادند، چون همدل و متحد نبودیم. امیدوارم آینده فوتبال به شکلی رقم بخورد که از این وضعیت خارج شویم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )