مدیرورزشی باشگاه یوونتوس از تلاش این باشگاه برای حفظ ستاره آرژانتینی خط حمله‌اش و تمدید قرارداد او خبر داد.

مدیرورزشی باشگاه یوونتوس از تلاش این باشگاه برای حفظ ستاره آرژانتینی خط حمله‌اش و تمدید قرارداد او خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس اعلام کرد که این باشگاه همچنان در تلاش است که قرارداد پائولو دیبالا را تمدید کند.

پاراتیچی درباره دیبالا که تا سال ۲۰۲۲ با یوونتوس قرارداد دارد و این روزها به دلیل ناآمادگی پس از مصدومیت اخیرش نیمکت‌نشین است، درباره آخرین وضعیت این ستاره آرژانتینی گفت: دیبالا هنوز برای بازگشت به زمین بازی مشکلاتی دارد. یک روز وضعیتش بهتر است و روز دیگر بدتر می‌شود. روز چهارشنبه هفته گذشته به نظر می‌رسید که جلوتر از برنامه ریکاوری‌اش هم قرار دارد اما کمی بعد دوباره در پای خود درد احساس کرد و به همین دلیل هم بازی مقابل کروتونه را از دست داد.

پاراتیچی درباره برنامه باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد ستاره ۲۷ ساله‌اش گفت: ما برای تمدید قرارداد او هنوز در حال مذاکره هستیم و در روزها‌ و ماه‌های آینده این مذاکرات به نتیجه خواهد رسید.

دیبالا سال ۲۰۱۵ با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی از تیم فوتبال پالرمو به یوونتوس پیوست و با این تیم همه افتخارات داخلی را کسب کرده است.

این خبر حدود ۱۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.