مسئول کمیته نقل و انتقلات سازمان لیگ گفت: قانون منع خرید بازیکن و مربی خارجی هنوز سر جایش است و تا پایان فصل در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، فریبرز محمودزاده در خصوص محرومیت باشگاه‌های ایران از نقل و انتقالات با رای فیفا، گفت: پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس همچنان بسته است. تا این لحظه مکاتبه‌ای برای باز شدن این پنجره انجام نشده است.

وی افزود: باشگاه‌ها پیگیر هستند. به محض حل پرونده بین‌المللی، فیفا مکاتبه لازم را با باشگاه و فدراسیون انجام می‌دهد و پنجره بلافاصله باز می‌شود. پنجره فولاد هم در بحث محمد بلبلی بسته است. فولاد هم پیگیر است تا مشکلش حل شود. بقیه تیم‌ها مشکلی ندارند.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ یادآور شد: تیم‌های ما در لیگ دسته یک هم چنین مشکلاتی دارند. می‌دانیم قانون منع خرید بازیکن و مربی خارجی کامل نیست ولی آنقدر پرونده بین‌المللی داریم که هرچه می‌گذرد می‌بینیم اثراتش باقی است.

وی درباره احتمال لغو این قانون هم گفت: تا این لحظه یعنی ساعت ۱۳:۳۰ روز جمعه، این قانون سر جای خودش است و این قانون برای کل فصل در نظر گرفته شده است. نه فدراسیون، نه رسانه‌ها و نه وزارت ورزش مقابل باشگاه‌ها نیستیم. باشگاه‌ها با اشتباه خودشان مرتکب وضع این قانون شدند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.