مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت که عدم دعوت از وی در بازی منتخب سرخابی‌ها و تیم منتخب ۹۸ توهین به مردم خوزستان بود.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت که عدم دعوت از وی در بازی منتخب سرخابی‌ها و تیم منتخب ۹۸ توهین به مردم خوزستان بود. ابراهیم تهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عدم حضور در دیدار منتخب سرخابی‌ها و منتخب تیم ۹۸ که برای گرامیداشت یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند برگزار شد، عنوان کرد: نمی‌دانم چه بگویم ولی اشکالی ندارد. دوست داشتم در این بازی که برای گرامیداشت این دو عزیز برگزار شد شرکت می‌کردم ولی دعوت نشدم و فکر می‌کنم دوستان کار خوبی انجام ندادند. اگر من را دعوت می‌کردند قطعا این بازی جذاب‌تر می‌شد.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چه کسانی مقدمات برگزاری این بازی را فراهم کردند اما من هم می‌توانستم در این بازی حضور داشته باشم. جالب اینجا است که برخی بازیکنان اصلا در استقلال و پرسپولیس نبودند و به تیم ملی هم دعوت نشدند اما در این بازی حضور داشتند. زیاد ناراحت نیستم اما معتقدم دعوت نشدنم به این بازی توهین به مردم خوزستان بود.

تهامی یادآور شد: همیشه با تیم پیشکسوتان در آبادان و اهواز فوتبال بازی می‌کنم و بدنم از همه بازیکنانی که در این بازی به میدان رفتند آماده‌تر بود. دوست داشتم در این بازی به میدان بروند اما قسمت نبود. فکر می‌کنم مردم بهترین قاضی هستند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۴ )