باشگاه گل‌گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای درخصوص محرومیت گادوین منشا، از جریمه این بازیکن خبر داد و کنایه‌ای هم به پرسپولیس زد.

باشگاه گل‌گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای درخصوص محرومیت گادوین منشا، از جریمه این بازیکن خبر داد و کنایه‌ای هم به پرسپولیس زد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه گل‌گهر سیرجان پس از محرومیت گادوین منشا با حکم کمیته انضباطی، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

« به نام خدا

قبل از هر سخنی باید اشاره کنیم این اولین واکنش باشگاه گل‌گهر به اتفاقی است که برای گادوین منشا در بازی با نساجی افتاد.

قطعا و صریحاً اعلام می‌کنیم که اگر کمیته محترم اخلاق هم به این اتفاق ورود نمی‌کرد، ارکان تیم گل‌گهر با این حرکت برخورد می‌کردند و قصد این کار را هم داشتند که حداقل آن، عذرخواهی از جامعه ورزش و ۱۰ درصد جریمه قطعی است؛ اما نکته عجیب در این ماجرا، ذوق‌زدگی پیج‌های هواداری برای بهره‌برداری به نفع یک تیم و البته سرعت عمل کمیته اخلاق است. واقعیتی وجود دارد که در رابطه با موارد مشابه، سکوت رسانه‌ای و چشم‌پوشی قضایی در میان بوده است و این اتفاق از عدالت به دور است و حس تبعیض را در هواداران فوتبال به وجود خواهد آورد و ثمره آن، چند دستگی کنونی در فوتبال است که جای لذت را گرفته است. اگر قرار است عدالت با قدرت سخت عمل کند، باید برای همه تیم‌ها اینگونه باشد. موارد بسیاری هستند که حرف ما را در مورد این رفتار دوگانه ثابت می‌کنند.

باز هم خاطر نشان می‌کنیم حرکت گادوین منشا با اینکه اهانت به هیچکدام از ارکان مسابقه و هواداری نبوده و صرفاً یک رفتار هیجانی بوده، محکوم می‌کنیم و در همین راستا، ۱۰ درصد از قرارداد او کسر کردیم و از جامعه ورزش عذرخواهی می‌کنیم.

عدالت تنها چیزی است که برای همه خوش‌آیند است و گمان تک‌قطبی‌سازی فوتبال ایران توسط جریانی مشخص را از بین خواهد برد.»

گل‌گهر سیرجان از ساعت ۱۵:۴۰ امروز (دوشنبه)، در دیدار معوقه هفته دهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان، میزبان پرسپولیس خواهد بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۳ )