دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا با پیروزی خانگی تیم فوتبال یوونتوس و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی ادامه یافت.

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا با پیروزی خانگی تیم فوتبال یوونتوس و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی ادامه یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایتالیا، چهارشنبه شب تیم فوتبال یوونتوس در تورین میهمانش تیم اسپال را با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد و صعودی آسان را به مرحله بعدی تجربه کرد.

در این بازی که یوونتوس به ستاره پرتغالی‌اش کریستیانو رونالدو استراحت داده بود، آلوارو موراتا در دقیقه ۱۶ از روی نقطه پنالتی، جانلوکا فرابوتا در دقیقه ۳۳، دژان کولوسفسکی در دقیقه ۷۸ و فدریکو کیه‌زا در دقیقه ۴+۹۰ برای بانوی پیر گلزنی کردند تا این تیم در جمع چهار تیم برتر رقابت‌ها قرار بگیرد و در مرحله نیمه نهایی با رقیب دیرینه‌اش اینتر روبه‌رو شود، دیداری که به دربی ایتالیا موسوم است. این بازی روز دهم فوریه ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.

از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا یک بازی دیگر باقی مانده است که این بازی امشب (پنجشنبه) از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران میان تیم‌های ناپولی و اسپتزیا در شهر ناپل برگزار خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.