مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر برای ادامه حضورش در این تیم از موضع قبلی خود کوتاه آمد.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر برای ادامه حضورش در این تیم از موضع قبلی خود کوتاه آمد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لائوتارو مارتینس که اخیراً شایعه پیوستنش به بارسلونا مطرح بود، در آستانه توافق با باشگاه اینتر برای تمدید قراردادش است. بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت»، مدیر برنامه‌های این مهاجم آرژانتینی به تازگی با مدیران باشگاه اینتر ملاقاتی داشته و درباره بحث تمدید قرارداد او مذاکره کرده است.

طبق این گزارش؛ مارتینس ۲۳ ساله با امضای قرارداد جدید، یک سال بیشتر در جمع نراتزوری باقی خواهد ماند، یعنی خود را تا سال ۲۰۲۴ به اینتر متعهد خواهد کرد و در قرارداد جدید هم بند فسخ ۱۱۱ میلیون یورویی همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند.

«کوریره دلو اسپورت» همچنین مدعی شد لائوتارو از موضع قبلی خود برای دریافت دستمزد هفت میلیون یورو در سال جهت تمدید قرارداد کوتاه آمده و حالا حاضر شده است با دریافت دستمزد پنج میلیون یورو در سال پای قرارداد جدید را امضا کند.

بارسلونا فصل گذشته حاضر بود برای به خدمت گرفتن این مهاجم آرژانتینی دو برابر این رقم هزینه کند، اما در ادامه سناریو به یکباره تغییر کرد و لائوتارو ترجیح داد در اینتر بماند، اما دستمزدی در حد روملو لوکاکو، کریستین اریکسن و الکسیس سانچس دریافت نکند. او معتقد است برای رسیدن به این جایگاه هنوز وقت دارد.

مارتینس این فصل در ۲۷ بازی از رقابت‌های مختلف اینتر را همراهی کرده و برای تیم تحت هدایت آنتونیو کونته ۱۰ گل به ثمر رسانده و پنج پاس گل هم برای هم‌تیمی‌های خود ساخته است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.