در جریان بازی تیم‌های آنزان ایذه و شهرداری بندرامام خمینی در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خوزستان، یک بالگرد مجبور به فرود اضطراری در زمین چمن ورزشگاه تختی ایذه می‌شود، فردوی که ضمن توقف مسابقه و از تب و تاب افتادن بازی، باعث ایجاد درگیری نیز می‌شود.

داریوش فارسی، سرمربی تیم فوتبال آنزان نوین ایذه در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح توقف دیدار دو تیم ایذه و شهرداری بندرامام خمینی در لیگ برتر فوتبال استان به دلیل فرود اضطراری یک بالگرد در زمین چمن ورزشگاه تختی ایذه، اظهارکرد: پیش از آغاز این بازی که روز دوشنبه هفته جاری بود، به ما اطلاع دادند که یک بالگرد در استادیوم تختی ایذه فرود اضطراری خواهد داشت که از آن‌ها خواستیم از این بابت که بازی به تاریکی شب نخورد، فرود بالگرد قبل از آغاز بازی یا بین دو نیمه باشد که به ما گفتند امکان این کار وجود ندارد.

وی بیان کرد: در نهایت به ما گفتند بازی را شروع کنید و هنگامی که بالگرد اورژانس قصد فرود داشت، بازی را متوقف کنید. همین کار انجام شد که تقریبا دقیقه ۱۵ بازی، برای فرود این بالگرد که برای انتقال یک خانم که گویا دچار سوختگی شده بود، متوقف شد. این استادیوم تنها محلی است که بالگردها می‌توانند در آن فرود داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال آنزان نوین ایذه با اشاره به توقف ۱۷ دقیقه‌ای بازی، گفت: یعنی نمی‌شود مکان دیگری را برای فرود بالگردها تعریف کنند تا چنین مشکلاتی پیش نیاید؟ ما تیم‌ها بسیار هزینه می‌کنیم و صد درصد این توقف در روند بازی تاثیرگذار بود و بازی از تب و تاب افتاد و بدن بازیکن رو به سردی رفت. ضمن این‌که خانواده آن بیمار نیز با ناظر بازی که در حال تهیه فیلم از توقف بازی برای ارجاع به هیات فوتبال خوزستان بود و حتی بازیکنان ما، درگیر شدند که مشکلاتی هم برای ما ایجاد شد و اگر در این درگیری‌ها یک نفر آسیب می‌دید چه کسی پاسخگو بود؟

وی افزود: از نظر انسانی که نمی‌شد بگوییم این کار انجام نشود زیرا جان یک انسان خیلی مهم‌تر از بازی فوتبال است. منظور من این است که روش مدیریت این کار ایراد داشت و باید مکان دیگری هم جز ورزشگاه تختی ایذه برای فرودهای اضطراری در نظر گرفته شود. چنین فرودهایی به زمین چمن ورزشگاه آسیب رسانده است و اکنون زمین، سفت و شبیه آسفالت شده است. به هر حال چنین کاری با هیچ قانون و منطقی جور نیست.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.