باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به خدمت گرفتن مدافع اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید علاقه‌مند است.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به خدمت گرفتن مدافع اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید علاقه‌مند است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه رادیویی «اوندا سِرو» اسپانیا خبر داد، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به خدمت گرفتن سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مصمم است و در این راستا حتی پیشنهادی سه ساله به این مدافع اسپانیایی داده است.

پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد با ارائه پیشنهادی با دستمزد ۱۵ میلیون یورو در سال راموس را برای پیوستن به تیم تحت‌هدایت مائوریسیو پوچتینو متقاعد کند، رقمی که رئال مادرید به دلیل مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا قادر به پرداخت آن نیست.

قرارداد راموس ۳۴ ساله با رئال مادرید در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و گفته می‌شود این باشگاه اسپانیایی پیشنهاد تمدید دو ساله قرارداد را به کاپیتان خود داده است.

راموس که تاکنون به رئال مادرید برای کسب ۲۲ جام مختلف از جمله ۵ قهرمانی در لالیگا، ۲ قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و ۴ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده، مورد توجه یوونتوس هم قرار دارد.

او که در سال ۲۰۰۵ از سویا به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شد تاکنون در ۶۶۸ بازی برای این تیم به میدان رفته و صدمین گلش با پیراهن این تیم را هم در ال‌کلاسیکوی اخیر به ثمر رساند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.