تیم فوتبال اتلتیکومادرید با کسب پیروزی خانگی برابر والنسیا حاشیه امنیت هفت امتیازی‌اش در صدر جدول رده‌بندی لالیگا را حفظ کرد.

تیم فوتبال اتلتیکومادرید با کسب پیروزی خانگی برابر والنسیا حاشیه امنیت هفت امتیازی‌اش در صدر جدول رده‌بندی لالیگا را حفظ کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب سوم هفته بیستم لالیگای اسپانیا، یکشنبه شب تیم فوتبال اتلتیکومادرید صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها توانست میهمانش والنسیا را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

اگرچه این والنسیا بود که با گلزنی اوروش راشیچ در دقیقه ۱۱ زودتر به گل رسید، اما در ادامه اتلتیکومادرید با گل‌های ژوائو فلیکس در دقیقه ۲۳، لوئیس سوارس در دقیقه ۵۴ و آنخل کوره‌آ در دقیقه ۷۲ ورق را برگرداند و پانزدهمین برد در هجدهمین بازی خود را کسب کرد تا فاصله هفت امتیازی‌اش با رئال مادرید رده دومی حفظ شود.

سوارس با گلزنی در این بازی، شمار گل‌هایش در این فصل لالیگا را به عدد ۱۲ رساند و با سبقت گرفتن از هم‌تیمی سابقش لیونل مسی، در کنار یوسف النصیری مهاجم سویا به‌عنوان برترین گلزنان فصل جاری لالیگا قرار گرفت.

در آخرین بازی هفته بیستم لالیگا امشب تیم‌های اتلتیک بیلبائو و ختافه از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.