هافبک آلمانی پیشین تیم‌های فوتبال رئال مادرید و آرسنال به طور رسمی به فنرباغچه پیوست.

هافبک آلمانی پیشین تیم‌های فوتبال رئال مادرید و آرسنال به طور رسمی به فنرباغچه پیوست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه فنرباغچه ترکیه عصر امروز (یکشنبه) با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد بر سر انتقال مسعوت اوزیل به جمع زرد و لاجوردی پوشان استانبول به توافق رسیده و این بازیکن با قراردادی قطعی به این تیم ترکیه‌ای خواهد پیوست.

اوزیل ۳۲ ساله اخیر گفته بود: دو کشور هستند که پیش از بازنشستگی‌ام می‌خواهم در آنجا فوتبال بازی کنم؛ یکی ترکیه و دیگری آمریکا. اگر به ترکیه بروم، تنها به فنرباغچه خواهم رفت. در آلمان به عنوان هوادار فنرباغچه بزرگ شدم. هر فرد دورگه آلمانی - ترکیه‌ای که در آلمان زندگی می‌کند از تیمی در ترکیه حمایت می‌کند و من طرفدار فنرباغچه بودم. فنرباغچه همانند رئال مادرید و بزرگترین باشگاه ترکیه است.

او که قراردادش با آرسنال تا پایان فصل جاری اعتبار داشت، با جدایی زودهنگام از این تیم حالا فوتبالش را در ترکیه، زادگاه آبا و اجدادی‌اش دنبال خواهد کرد. این هافبک آلمانی در سال ۲۰۱۳ بود که از رئال مادرید به این تیم انگلیسی پیوست و در ۲۵۴ بازی برای توپچی‌های لندن به میدان رفت و ۴۴ گل نیز به ثمر رساند.

جزئیات قرارداد کهکشانی‌ اوزیل با فنرباغچه؛ ۲۵ هزار یورو برای هر بازی

هافبک پیشین آلمان که سابقه بازی در تیم‌های شالکه، وردربرمن و رئال مادرید را در کارنامه‌اش دارد، گفته می‌شود قراردادی سه و نیم ساله با فنرباغچه امضا و خود را تا سال ۲۰۲۴ به زرد و لاجوردی پوشان استانبول متعهد خواهد کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.