مدیرعامل باشگاه سایپا اعتقاد دارد استقلال در دیدار با نارنجی‌پوشان بازی خوبی ارائه کرد، اما سایپا شایسته پیروزی بود.

مدیرعامل باشگاه سایپا اعتقاد دارد استقلال در دیدار با نارنجی‌پوشان بازی خوبی ارائه کرد، اما سایپا شایسته پیروزی بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهرداد سراجی پس از برتری یک بر صفر سایپا مقابل استقلال گفت: بچه‌ها بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتند و بازی خیلی خوبی بود. مالکیت توپ در اختیار بچه‌های ما بود و به گونه‌ای آنالیز کرده بودیم که توپ و زمین در اختیار بازیکنان سایپا باشد. فرصت‌های خوبی خلق کردیم.

وی با تمجید از شاگردان محمود فکری تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است و بازی خوبی ارائه کرد. حریف فرصت‌های خوبی به وجود آورد، اما اتفاقی که باید می‌افتاد، رخ داد تا سایپا به حقش برسد. تیم ما در بازی‌های گذشته نتوانست نتیجه بگیرد، اما خدا کمک کرد تا نتیجه خوبی بگیریم.

مدیرعامل باشگاه سایپا درخصوص قضاوت یاسر همرنگ خاطرنشان کرد: اجازه بدهید صحنه‌ها را ببینیم و سپس نظر بدهیم. آن توپ (در نیمه اول) آفساید نبود و کمک‌داور می‌توانست بیشتر دقت کند. باید صحنه‌ها را ببینیم و کارشناسان نظر بدهند.

سراجی درخصوص این شایعه که با کفش وِرنی به تمرین سایپا رفت و اجازه حضور او در زمین داده نشد، گفت:‌ معمولا ًبا کفش و لباس سر تمرین می‌روم. فکر نمی‌کنم کسی به این موضوع توجه کند که چه کسی ناراحت شد و چه کسی خبر گذاشت. سایتی که این خبر را منتشر کرد، خبر را برداشت و شما از آنها بپرسید چرا خبر را حذف کردند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.