باشگاه ایتالیایی که شیخ دیاباته سابقه بازی در آن را دارد، برای برگرداندن این مهاجم ۳۲ ساله به سری A تمایل نشان داده است.

باشگاه ایتالیایی که شیخ دیاباته سابقه بازی در آن را دارد، برای برگرداندن این مهاجم ۳۲ ساله به سری A تمایل نشان داده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت ایتالیایی «کونترا اتک» در خبری مدعی شده است که تیم فوتبال بنونتوی ایتالیا که تحت هدایت فیلیپو اینزاگی قرار دارد، برنامه جذب یک مهاجم جدید در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی را دارد تا روزهای خوبی که در فصل جاری کالچو داشته را ادامه دهد.

طبق ادعای این سایت اینزاگی از باشگاه خواسته که برای او یک مهاجم که دارای بنیه جسمی قوی و قابلیت‌های فیزیکی بالاست را به خدمت بگیرد و از این رو مدیر ورزشی باشگاه هم گزینه‌هایی را به او معرفی کرده است که اولین آنها آندره‌آ پینامونتی مهاجم ۱۹ ساله اینتر بود که پاسخ منفی داد و جذب گزینه‌های دیگر از جمله پاوولتی (مهاجم کالیاری) و فرناندو یورنته (مهاجم ناپولی) هم هزینه هنگفتی را به باشگاه متحمل می‌کرد که باعث شده است انتقال آنها نیز به تیم زرد و قرمزپوش منطقه کامپانیای ایتالیا منتفی شود. اکنون به نظر می‌رسد که اینزاگی به خرید شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی تیم فوتبال استقلال تهران نیز رضایت داده است.

دیاباته ۳۲ ساله در فصل ۱۸-۲۰۱۷ به‌عنوان بازیکن قرضی از تیم عثمانلی‌اسپور ترکیه به بنونتو قرض داده شد و در این تیم عملکرد خوبی هم داشت چرا که در ۱۱ بازی‌اش برای این تیم هشت گل زد. دیاباته تا پایان فصل جاری با استقلال قرارداد دارد، در نزد هواداران بنتونتو بازیکنی محبوب است و قدرت فیزیکی بالای او نیز همان چیزی است که اینزاگی می‌خواهد. به همین دلیل احتمال دارد که او پس از پس از دو سال و شش ماه دوباره به کامپانیا برگردد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.