باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به وضعیت داوری فوتبال ایران انتقاد کرد.

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به وضعیت داوری فوتبال ایران انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه ذوب‌آهن اصفهان که تیم فوتبال بزرگسالانش روز گذشته (چهارشنبه) از اشتباه داوری در دیدار با نفت مسجدسلیمان متضرر شده است، با انتشار بیانیه‌ای نسبت به وضعیت داوری فوتبال ایران انتقاد کرد.

متن بیانیه روابط عمومی و اموربین‌الملل باشگاه ذوب‌آهن به شرح زیر است:

«روز قیامت که بود داوری شرم نداری که چه عذر آوری

بار دیگر شاهد بودیم که چگونه سر تیم مظلوم ذوب‌آهن را در برابر دیدگان همه هواداران غیور، مردم ا‌صفهان و ایران بریدند. به راستی آقایان مسئول، وقت آن نشده که فرصت را به جوان‌ترها بدهید و کمی خود در منزل بنشینید و آشی را که برای تیم‌ها از جمله ذوب‌آهن پخته‌اید را تماشا کنید؟! جواب این همه هوادار عاشق و زجر کشیده، از تصمیمات و اشتباهات فاحش داوری، را چگونه می‌دهید؟! اگر می‌خواهید بیکار نباشید ماهم پیشنهاد می‌دهیم شما را به عنوان مدرس داوری در دیگر کشورها به کار بگیرند تا حداقل در لیگ ایران هم نباشید؟

مسئولان کمیته داوران اگر به ذوب آهن کمک نمی‌کنید حداقل دست از سر این تیم بردارید، ما هیچ گناهی نکرده‌ایم جز اینکه خواسته‌ایم به ورزش کشور و جوانان این مرز و بوم کمک کنیم. اشتباه کردید، لطفاً مسابقات را از این پس به جای ۶ داور با ۹ داور برگزار کنید. داور وسط، داورهای خط، داور چهارم، داورهای پشت دروازه، داور از روی هوا، داور ناظر بر ناظر داوری، داور ناظر بر چیدمان رئیس کمیته داوران و یک سخنگوی داوری هم برای بعد از مسابقات برای گفتن یک متن عذرخواهی و سرپوش گذاشتن بر مشکلات داوری. اینگونه نیازی هم به هزینه‌های زیاد برای نصب VAR نیست. مدلی جدید و قابل ارائه به سایر لیگ های معتبر دنیا. اگر کسی نیست که پاسخ ناداوری‌های انجام شده در حق ذوب‌آهن را بدهد به جایی دیگر برویم و ...»

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.