سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با وجود صدرنشینی تیمیش در لیگ برتر انگلیس، می‌گوید فصل جاری غیرقابل پیش‌بینی است.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با وجود صدرنشینی تیمیش در لیگ برتر انگلیس، می‌گوید فصل جاری غیرقابل پیش‌بینی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس موفق شد در خانه فولام به برتری ۲ بر یک دست پیدا کند و صدر جدول را از منچسترسیتی پس بگیرد، پس از این دیدار در تمجید از هافبک فرانسوی‌اش که به مانند بازی با برنلی، در این دیدار هم گل برتری شیاطین سرخ را به ثمر رساند، گفت: همیشه گفته‌ایم که پوگبا قادر به انجام هر کاری است، او می‌تواند در عرض بازی کند، در پست هافبک میانی ایفای نقش کند، خلق موقعیت و البته گلزنی هم کند. در این بازی احساس کردیم که پست مناسب برای او بازی در پست هافبک میانی است و چه گلی با شوتی با پای چپ به ثمر رساند. پل بسیار متعهدانه بازی کرد و تکل‌های خیلی خوبی هم زد. پوگبا در حال حاضر بسیار آماده است و خیلی عالی بازی می‌کند.

سرمربی نروژی منچستریونایتد که حالا تیمش با کسب چهارمین پیروزی در پنج بازی اخیر لیگ برتری، خود را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کرده، صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: همیشه وقتی نیمی از فصل سپری می‌شود و شما صدرنشین هستید، درباره قهرمانی صحبت می‌شود، اما ما به این چیزها فکر نمی‌کنیم و تنها باید بازی به بازی پیش برویم. این از آن فصل‌هایی است که غیرقابل پیش‌بینی است.

منچستریونایتد حالا باید خود را برای تقابل یکشنبه شب با لیورپول در دور چهارم جام حذفی انگلیس آماده کند، تیمی که یکشنبه هفته جاری در لیگ برتر انگلیس مقابلش به تساوی بدون گل دست یافت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.