سرمربی شهرخودرو مشهد گفت: فکر می‌کنم فضای داوری در لیگ برتر تحت‌الشعاع انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال قرار گرفته‌ اما دوست ندارم در مورد این موارد صحبت کنم.

سید مهدی رحمتی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توقع یک بازی سختی مقابل تیم سخت‌کوش و پرتلاش نساجی را داشتیم. خوشبختانه توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و تا انتهای بازی با تمرکز از گل خود محافظت کردیم. در نیمه دوم روی ضدحملات موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که نتوانستیم به گل برسیم، اما مهم سه امتیاز بازی بود که به آن دست یافتیم.

وی در خصوص موقعیت‌سوزی بازیکنانش افزود: طبیعی بود که تیم نساجی در نیمه دوم در زمین ما فشار وارد کند. در اوایل و اواخر هر نیمه بازیکنان تا زمانی که در شرایط بازی قرار بگیرند، تمرکز کافی ندارند. موقعیت خوبی در ابتدای نیمه دوم به آنان دادیم که تبدیل به گل نشد اما در ادامه موقعیت چندانی به حریف ندادیم و اکثر حملات آنان روی ارسال از جناحین بود که خط دفاعی تیم به خوبی توپ‌ها را دفع کرد.

سرمربی تیم شهرخودرو در مورد آغاز تمریناتش برای بازگشت به میادین گفت: آیا این موضوع در حال حاضر جذابیتی دارد؟ قبلا ورزشکار بوده‌ام و می‌خواهم بدنم روی فرم باشد. شاید هم نیاز باشد کنار گلرهای تیمم تمرین کنم و نکاتی را به آنان آموزش دهم. در حال حاضر برای دل خودم تمرین می‌کنم. مگر فوتبالیست‌ها پس از پایان دوران فوتبالی خود تمرین نمی‌کنند؟

رحمتی در خصوص اضافه شدن وحید فاضلی به کادرفنی تیمش خاطرنشان کرد: وحید فاضلی از شب گذشته به جمع تیم ما اضافه شده است، اما به احترام تیم نساجی و دوستی ما با حدادیان، صلاح دیدیم که در این بازی کنار تیم نباشد و از فردا به طور کامل او را در اختیار خواهیم داشت و بابت اضافه شدنش به شهر خودرو خوشحالیم. فکر می‌کنم اتفاقات خوبی در آینده برای شهرخودرو رقم خواهد خورد.

وی در رابطه با عملکرد داوری بیان کرد: احساس کردم داور کارت عروسی در بازی پخش می‌کند. این تعداد اخطار و برخورد در بازی عجیب است. در انتهای بازی به داور گفتم که کمی مهربان‌تر باشد. در انتهای بازی بازیکن نساجی با آرنج به صورت رضا یزدان دوست ضربه زد. اگر آن توپ به گل تبدیل می‌شد، مجددا فردا اصفهانیان عذرخواهی می‌کرد، اما بابت عذرخواهی او همانند سایر اشتباهات داوری در بازی‌های دیگر، امتیازی به ما داده نمی‌شد.

سرمربی شهرخودرو گفت: فکر می‌کنم فضای داوری لیگ برتر تحت‌الشعاع انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال قرار گرفته است. از ریز مسائل آگاهم که چه اتفاقی رخ داده که دو روز پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان داور دیدار تغییر می‌کند. اگر بخواهم در خصوص این موارد صحبت کنم، داستان‌های زیادی پشت آن نهفته است که دوست ندارم در مورد این موارد صحبت کنم. امیدوارم وضعیت داوری روز به روز بهتر شود.

رحمتی در خصوص اخطار مکرر بازیکنانش و احتمال خطر محرومیت آنان در بازی‌های آتی لیگ برتر عنوان کرد: طبیعت فوتبال همین است. بازیکن تحت فشار است و اشتباه می‌کند. مطمئن باشید در آینده برای شهرخودرو اتفاقی رخ نخواهد داد.

وی در مورد عملکرد درخشان امین قاسمی‌نژاد و احتمال جدایی او در نیم فصل دوم تصریح کرد: در نیم فصل هیچ بازیکنی از تیم جدا نخواهد شد و قطعا برای تقویت تیم بازیکنان دیگری هم اضافه خواهند شد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )