گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ذوبی‌ها آمده بودند که به هر شکلی ما را شکست دهند و دیدار امروز، بازی دشواری برای ما بود.

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ذوبی‌ها آمده بودند که به هر شکلی ما را شکست دهند و دیدار امروز، بازی دشواری برای ما بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سید مجتبی حسینی در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به شرایطی که هر دو تیم به‌خصوص ذوب‌آهن داشتند و جایگاهی که این تیم دارد که واقعاً شایسته آن نیست، ذوبی‌ها آمده بودند که به هر شکلی ما را شکست دهند و دیدار امروز، بازی دشواری برای ما بود.

وی افزود: می‌دانستیم که باید با دفاع تیمی خیلی خوب و پرسینگ قوی نقاط قوت حریف را کور کنیم. فکر می‌کنم حداقل موقعیت را به ذوب‌‌آهن دادیم؛ آنها در نیمه نخست یک موقعیت خوب داشتند و در نیمه دوم در یکی دو ضدحمله خود شانس گلزنی داشتیم که متأسفانه به ثمر ننشست اما باز هم از تلاش تک‌تک بازیکنان خود تشکر می‌‌کنم و امیدوارم بتوانیم هفته به هفته پیشرفت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره فشاری که ذوب‌آهن در نیمه دوم به تیمش وارد کرد، ادامه داد: بالاخره ذوب‌آهن در زمین خودش بازی می‌کرد و طبیعی بود که به ما فشار بیاورد تا به موقعیت برسد، اما فکر می‌کنم شانس چندانی به این تیم ندادیم. سازماندهی تیمی ما فوق‌العاده بود و توانستیم بازی را کنترل کنیم و حتی در ضدحملات خوبی که ترتیب دادیم، موقعیت گلزنی هم داشتیم.

حسینی درباره اینکه به نظر می‌رسد تیمش امروز با ترس بازی می‌کند، گفت: این نظر خبرنگار است. می‌دانستیم مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم باید راه‌ها را می‌بستیم و بازیکنانم به خوبی این کار را انجام دهند.

وی درباره داوری این دیدار بیان کرد: هیچ‌گاه درباره داوری صحبت نکرده‌ام. داور جوان بود و تمام تلاش خود را انجام داد. در برخی صحنه‌‌ها تیم حریف و در برخی صحنه‌ها هم تیم ما به داور اعتراض داشت. نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم و به داوران خسته‌نباشید می‌گویم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.