سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان این که خوشحالم که نیم فصل اول را با برد به پایان رساندیم و این امیدبخش روزهای خوب برای حفاری است، گفت: باید خیلی زودتر از بحران خارج می شدیم و البته هنوز هم از بحران خارج نشده ایم.

کیاوش علاسوند پس از پیروزی ۶ بر ۲ تیمش مقابل ایمان شیراز در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال کشور، اظهارکرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و بازیکنانم بدون اشتباه کار کردند اما فکر می کنم در نیمه دوم کمی در باد نیمه نخست خوابیدیم و عملکردمان در نیمه دوم خوب نبود.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: من فکر می کنم ملی حفاری باید خیلی زودتر از بحران خارج می شد و البته هنوز هم از بحران خارج نشده ایم. کمی مشکلات فنی از سوی من و کمی هم اشتباهات داوری باعث شد که در هفته های قبل به شرایط ایده آل برنگردیم. اما تمام تلاش‌مان را می کنیم.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: خوشحالم که نیم فصل اول را با برد به پایان رساندیم و این امیدبخش روزهای خوب برای ملی حفاری است. بد شروع کردیم اما فکر می کنم نیم فصل را خوب به پایان رساندیم. تا بازی در نیم فصل دوم، ۱۷ روز فرصت داریم و از این فرصت نهایت استفاده را خواهیم برد تا با همکاری باشگاه یک تیم خوب بسازیم.

وی افزود: در نیم فصل اول کارمان در سیستم پاورپلی خیلی خوب بود و اهم گل‌هایمان را با استفاده از همین سیستم به ثمر رساندیم. در کل از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و واقعا به برد امروز نیاز داشتیم تا از شرایط بحرانی و روحی روانی خارج شویم. روند تیم را رو به جلو می بینم و امیدوارم با همکاری باشگاه و برطرف شدن مشکلات بازیکنان و تقویت تیم، در نیم فصل دوم بتوانیم یک حفاری بهتری را ببینیم.

علاسوند در پایان عنوان کرد: بازیکنان جوان مان در کنار باتجربه‌های تیم، برای آینده حفاری تجربه‌اندوزی می‌کنند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.