مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: ذوب‌آهن تیمی بسیار خوب و از کیفیت بالایی برخوردار است.

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: ذوب‌آهن تیمی بسیار خوب و از کیفیت بالایی برخوردار است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مجید محافظت‌کار، مربی تیم فوتبال نفت‌ مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ذوب‌آهن تیمی بسیار خوب و از کیفیت بالایی برخوردار است. شرایط جدول در حال حاضر ما را فریب نمی‌دهد و آنها در خیلی از بازی‌ها بدشانسی آوردند.

وی در مورد شرایط تیم نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که سرمربی تیم طی هفته جاری داشت تمرینات خیلی خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم. آماده‌ایم فردا با تمرکز خوبی که بازیکنان دارند بازی قابل قبولی را رقم بزنند. بازی فردا از حیث اینکه بازیکنان ما تمرکز لازم را روی مسابقه داشته باشند از اهمیت بالایی برخوردار است.

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به تغییرات مدیریتی آیا این تیم در وضعیت بهتری از لحاظ مالی و امکاناتی قرار گرفته است یا خیر، بیان کرد: من در مورد سوالات فنی در خدمتتان است اما مسائل مدیریتی در حوزه اختیارات من نیست.

محافظت‌کار درباره انگیزه نفت مسجد سلیمان نسبت به بازی‌های قبل با توجه به روند موفقیت‌‌شان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایطی که توسط سرمربی در تیم حکفرما است؛ بازیکنان‌ ما همیشه تحت هر شرایطی انگیزه دارند و به چیزی جز فوتبال فکر نمی‌کنند.

وی در پایان گفت: خدا را شکر مصدوم و محرومی برای بازی فردا نداریم. بازیکنان ما آماده هستند و امیدوارم فردا همه شاهد یک بازی خیلی خوب باشیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.