بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان برای موفقیت در لیگ از دربی ۹۴ استارت زدند و با ادامه همین روند به آن چیزی که مستحقش هستند خواهند رسید.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان برای موفقیت در لیگ از دربی ۹۴ استارت زدند و با ادامه همین روند به آن چیزی که مستحقش هستند خواهند رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید امیری پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی فوق‌العاده سنگینی داشتیم. می‌دانستیم که این تیم با تمام توان مقابل ما بازی خواهد کرد و امتیاز بگیرد و ما هم می‌دانستیم که کار راحتی نداریم. خداراشکر مقابل فولاد خوزستان برخلاف بازی‌های قبلی توانستیم نتیجه را حفظ و ۳ امتیاز شیرین را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس به صدر جدول می‌رسد؟ گفت: بله، شک نکنید، استارت کار ما از دربی بود، مقابل استقلال خوب بازی کردیم و امروز هم نتیجه گرفتیم. امیدوارم همین روند را حفظ کنیم و بتوانیم آن چیزی که مستحقش هستیم به دست بیاوریم.

مهاجم پرسپولیس در خصوص این موضوع که در اواخر بازی عصبی بود، تصریح کرد: شرایط بازی سخت بود، ما همیشه از داوران حمایت کرده‌ایم ولی متاسفانه داور با اعلام پنالتی جو بازی را خراب کرد و باعث شد تنشی بین نیمکت‌های دو تیم به وجود بیاید و ما را هم عصبی کرد.

امیری در واکنش به صحبت‌های هاشمی‌نسب و اینکه پرسپولیس را یک تیم خاص نامیده است، گفت: نظری درباره صحبت‌های او ندارم. هاشمی‌نسب به ما لطف دارد ولی شما امروز دیدید که پنالتی درست نبود علیه تیم ما گرفته و تبدیل به گل هم شد. من مربی فولاد خوزستان را خیلی دوست دارم ولی نباید این حرف‌ها را بزنند، فولاد تیم خوبی است و در ادامه راه آرزوی موفقیت برای آنها دارم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )