محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است پرسپولیسی‌ها با مسائل داوری و وقت تلف کردن برنده بازی مقابل آنها شده‌اند.

محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است پرسپولیسی‌ها با مسائل داوری و وقت تلف کردن برنده بازی مقابل آنها شده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محسن فروزان بعد از شکست ۲ بر یک فولاد مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: در این بازی حق‌مان برد بود و باید بازی را می‌بردیم. تیم حریف بدون موقعیت، دو گل به ما زد. آنها اصلاً موقعیت نداشتند. در نیمه اول با اشتباه فردی گل خوردیم و در نیمه دوم هم موقعیتی برای آنها به وجود نیامد. البته ما به دلیل خیلی از مسائل دیگر بازی را باختیم.

وی در ادامه افزود: یک بازیکن چطور می‌تواند پنج دقیقه وقت بازی را بگیرد آنهم با دعوا و درگیری؟! چند بازیکن پرسپولیس باید کارت قرمز می‌گرفتند. اصلاً بحث کری نیست که من بخواهم به خاطر گذشته‌ام الان این حرف‌ها را بزنم و پرسپولیس تیم قابل احترامی است. در این بازی پرسپولیس پنج تعویض داشت. تیم ما هم پنج تعویض انجام داد و پنج دقیقه هم وقت را تلف کردند. آن وقت پنج دقیقه باید وقت اضافه گرفته شود؟!

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد گفت: ما کاملاً‌ برای برد آمده‌ بودیم و یک فرصت خیلی خوب هم در لحظات پایانی بازی داشتیم که با بی‌دقتی خودمان به گل تبدیل نکردیم. امروز هم شانس با ما یار نبود و هم یکسری مسائل دیگر پیش آمد. گل‌محمدی نیز در کنار زمین لباس مشکی بر تن کرده بود و بازیکنان به اشتباه او را بازیکنان خودمان می‌دیدند! بعد از آنکه بابت این موضوع به ایشان تذکر داده شد، او گفت من هرچه تصمیم بگیرم همان کار را می‌کنم! خلاصه پرسپولیسی‌ها با مسائل داوری و وقت تلف کردن، در این بازی پیروز شدند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )