مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن احتمال تلاش این باشگاه برای جذب لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا را رد نکرد.

مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن احتمال تلاش این باشگاه برای جذب لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا را رد نکرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد این باشگاه همیشه نسبت به خدمت گرفتن بازیکنان بزرگی همچون لیونل مسی علاقه‌مند است. این در حالی است که این باشگاه در حال حاضر دغدغه تمدید قرارداد دو ستاره خود یعنی نیمار و امباپه را دارد. قرارداد فعلی هر دو بازیکن در پایان ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. باشگاه متمول پاری‌سن‌ژرمن یکی از معدود باشگاه‌هایی است که توان به خدمت گرفتن مسی ۳۳ ساله را دارد که قرارداداش در پایان فصل جاری با بارسلونا به پایان می‌رسد.

لئوناردو در گفت‌و‌گو با نشریه فرانسوی «فرانس فوتبال»، درباره اینکه گفته می‌شود پاری‌سن‌ژرمن یکی از مقاصد احتمالی مسی می‌تواند باشد، گفت: بازیکنان بزرگی همچون مسی همیشه در لیست خرید پاری‌سن‌ژرمن خواهند بود، هرچند اکنون زمان مناسبی برای صحبت در این مورد یا داشتن رویایی در این خصوص نیست. دور یک میز بزرگ نشسته‌ایم که باشگاه‌های دیگر هم دور آن میز وضعیت مسی را از نزدیک زیرنظر دارند. در حقیقت، ما هنوز دور آن میز ننشسته‌ایم، اما صندلی ما دور آن میز رزرو شده است. چهار ماه در فوتبال (زمان باقیمانده تا پایان فصل) زمان زیادی است به خصوص در این مقطع.

وی در خصوص آینده حرفه‌ای دو ستاره این تیم و احتمال تمدید قراردادشان نیز خاطرنشان کرد: امیدوارم نیمار و امباپه متقاعد شوند که پاری‌سن‌ژرمن در حال حاضر جای خوبی برای فوتبالیست‌های سطح بالا و جاه‌طلب است. فقط باید یک توافق بین خواسته‌های آنها، نیازهای‌شان، انتظارات و توانمندی‌های ما پیدا کنیم. لازم نیست به آنها التماس کنیم که «لطفا بمانید». بازیکنانی که واقعاً می‌خواهند بمانند، می‌مانند. ما مرتباً با نیمار و امباپه صحبت می‌کنیم و احساس خوبی در مورد این دو موضوع داریم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.