ستاره آلمانی تیم فوتبال آرسنال سرانجام به تیم محبوب خود در زادگاه والدینش برمی‌گردد تا دوران بازی‌اش را از سر بگیرد.

ستاره آلمانی تیم فوتبال آرسنال سرانجام به تیم محبوب خود در زادگاه والدینش برمی‌گردد تا دوران بازی‌اش را از سر بگیرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، مسوت اوزیل بامداد امروز وارد شهر استانبول ترکیه شد تا قرارداد خود با تیم فنرباغچه را امضا کند. او با انتشار یک عکس از خود که شال تیم فنرباغچه را در دست گرفته است، این موضوع را اعلام کرد.

اوزیل که در پایان فصل جاری قراردادش با آرسنال تمام و بازیکن آزاد می‌شد، با موافقت این باشگاه از توپچی‌‌ها جدا و به تیمی می‌پیوندد که طبق گفته خودش تیم محبوب او در ترکیه است.

طبق گزارش آ اس قراردادی که ستاره سابق رئال مادرید با تیم شهر استانبول می‌بندد او را به پردرآمدترین بازیکن در فنرباغچه تبدیل می‌‌کند. جذب هرچه سریعتر اوزیل برای علی کوج رئیس باشگاه فنرباغچه آنقدر مهم بود که او هواپیمای شخصی خود را به لندن فرستاد تا اوزیل را به ترکیه منتقل کند. او پس از ورود اوزیل به ترکیه، پیامی در صفحه توئیتر خود منتشر کرد و در آن نوشت «اوزیل از ماست».

قراردادی که فنرباغچه برای اوزیل در نظر گرفته سه سال و نیمی است که به ازای هر سال آن او چهار میلیون یورو حقوق می‌گیرد. او بابت بازی در مدت باقیمانده از فصل جاری سوپرلیگ ترکیه هم دو میلیون یورو حقوق خواهد گرفت. از این رو به فرض اینکه او در تمام بازی‌های فنرباغچه تا پایان فصل حضور داشته باشد، به ازای هر بازی ۲۵ هزار یورو از این باشگاه حقوق می‌گیرد. علاوه بر این، اوزیل در صورت قهرمانی فنرباغچه در سوپرلیگ ترکیه ۵۰۰ هزار یورو و در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط این تیم ۲۵۰ هزار یورو پاداش خواهد گرفت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.