دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس با پیروزی خارج از خانه تاتنهام تحت هدایت ژوزه مورینیو مقابل شفیلدیونایتد پیگیری شد.

دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس با پیروزی خارج از خانه تاتنهام تحت هدایت ژوزه مورینیو مقابل شفیلدیونایتد پیگیری شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس امروز (یکشنبه) تیم فوتبال تاتنهام موفق شد میزبان قعر جدولی خود تیم شفیلدیونایتد را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

سرژ اوریر در دقیقه ۵، هری کین در دقیقه ۴۰ و تانگوی اندومبله در دقیقه ۶۲ برای تاتنهام گلزنی کردند و دیوید مک‌گلدریک در دقیقه ۵۹ تنها گل شفیلد را زد.

تاتنهام با کسب نهمین پیروزی در هجدهمین بازی خود، ۳۳ امتیازی شد تا با سبقت از تیم‌های منچسترسیتی و اورتون که به ترتیب ۱۶ و ۱۷ بازی انجام داده‌اند، موقتاً به رده چهارم جدول صعود کند. شفیلدیونایتد نیز همچنان با پنج امتیاز قعرنشین است.

امشب سه بازی دیگر در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس برگزار می‌شود که در مهمترین آنها از ساعت ۲۰ به وقت تهران دو رقیب سنتی فوتبال جزیره، تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم می‌روند.

در دیگر بازی‌ها از ساعت ۲۲:۴۵ منچسترسیتی از کریستال پالاس پذیرایی می‌کند و از ساعت ۲۳:۳۰ آرسنال میزبان نیوکاسل خواهد بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.