مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در یک سالی که در پرسپولیس بودم به من ثابت شد این تیم بدخواهان درونی و بیرونی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید مطهری در نشست خبری آنلاین قبل از مسابقه پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر گفت: ابتدا ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) را خدمت ملت شریف ایران تسلیت می گویم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: باید به تیم خودمان تبریک بگویم که از بین بازیکنان، نفراتی به عنوان بهترین‌ در پست خودشان در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شدند. به این انسجام و کار تیمی افتخار می کنیم.

وی افزود: ما پرسپولیس هستیم و نیاز داریم همیشه بهترین باشیم اما بدخواهانی داریم که طبیعت فوتبال است. در این یک سال به من ثابت شده برخی عوامل درونی و بیرونی بدخواه ما هستند اما باید به راهمان ادامه دهیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عدم تمرکز این تیم پس از گلزنی در بازی های اخیر که منجر به تغییر نتیجه و تساوی های متوالی این تیم شده است افزود: این اتفاقاتی است که افتاده و واقعیت است. باید تمرکز زیادی در دقایق حساس و پایانی داشته باشیم. باید بتوانیم وقتی گل می زنیم پس از آن مراقبت کنیم و تمرکز تیمی داشته باشیم. نباید اجازه دهیم پس از گلزنی به حریف‌مان موقعتیت دهیم. بخشی از آن تمرکز است و بخشی نیز به تمرین کردن مربوط است که در حال رفع و رجوع آن هستیم.

وی درباره انتقاد از عملکرد احمد نوراللهی پس از دربی پایتخت توسط برخی هواداران و کارشناسان تصریح کرد: درباره فرم بازی و تعویض هایمان همیشه نظر می دهند. احمد نوراللهی بسیار توانمند بازی کرد. او به بهترین شکل در دربی عمل کرد. شیوه حضور او در زمین مسابقه عالی بود. با این حال برخی کارشناسان تنها صحنه هایی را می بینند که احمد موقعیت های گل را از دست داد. او از لحاظ گل به بهترین شکل و فرم ممکن وظایف خود را انجام داد. وقتی توانست خودش را در موقعیت نگه دارد یعنی عملکرد خوبی داشته است.

مطهری راجع به احتمال بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس تاکید کرد: در توانایی های فنی و اخلاقی ترابی شکی نیست. همه چیز را خیلی خوب رصد می کنیم. با مدیریت و کادرفنی هماهنگ می کنیم تا در پست های مورد نظر خودمان مخصوصا خط حمله اقدامات لازم را انجام دهیم. مهدی ترابی هم یکی از این بازیکنان است. باید ببینیم شرایط او در قطر چطور پیش می رود. آنوقت اقدامات لازم را انجام می دهیم.

مربی پرسپولیس درباره جنجال های هفته های اخیر که روی نیمکت تیم ها در بازی های لیگ برتر رخ می دهد افزود: نمی خواهم راجع به نیمکت تیم های دیگر صحبت کنم اما خیلی از تیم ها شرایط را در طول بازی روی نیمکت های خودشان با شلوغ کاری به هم می ریزند. منظورم تیم فولاد نیست. در کلِ تیم ها این مشکلات پیش می آید. امیدوارم داوران و ناظران شجاعت داشته باشند با این نیمکت ها که به خودشان اجازه می دهند شلوغ کاری کنند برخورد کنند تا آنها هم به خودشان اجازه ندهند از این حربه استفاده کنند.

او درباره دلایل عدم استفاده از مهدی مهدی خانی یادآور شد: خیلی ها از شرایط فنی تیم ما اطلاع ندارند. مهدی خانی دوندگی بالایی دارد. او دیر به تمرینات پرسپولیس اضافه شد. او با توانایی های فنی در تیم امید ترانسفر شد. به هر حال او در ابتدا هم دچار مصدومیت و بیماری شد که رفته رفته به شرایط ایده آل باز می گردد.

مطهری درباره احتمال جدایی بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس خاطرنشان کرد: رادو یک بازیکن حرفه ای است و کاملا در اختیار تیم است. او مشکلی با کادرفنی ندارد. آقای شکوری سخنگوی باشگاه است و در ابن باره صحبت کرده است. امیدوارم مشکل او حل شود چون بیشتر مسائل مربوط به موضوعات مالی است. امیدوارم آنها حل شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.