پیشکسوت آبی پوشان گفت: حمایت از محمود فکری از سوی همه ارکان باشگاه با همه توان انجام نمی‌شود و بعضی‌ تنها ادای حمایت را در می‌آورند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر باید روز دوشنبه به مصاف تراکتور برود که این دیدار به لحاظ جدولی بسیار حائز اهمیت است. این دیدار درست یک هفته بعد از دربی بزرگ پایتخت برگزار می‌شود که آخرین دیدار سرخابی‌ها قبل از حضور در هفته یازدهم بود و با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص این بازی به خبرنگار مهر گفت: انتظار داریم این دیدار به لحاظ فنی یکی از دیدارهای خوب لیگ برتر باشد و دو تیم که از تیم‌های مدعی هستند، با کیفیت مطلوب به مصاف هم بروند. هر دو تیم پتانسیل بالایی دارند و روی کاغذ هم توانایی‌های آنها به اندازه‌ای فاصله ندارد که بتوان گفت کدام یک شانس پیروزی شان بیشتر است. هر دو تیم در این بازی شانس پیروزی دارند اما تصور من این است شانس آبی پوشان بنا به دلایلی بیشتر است.

وی اضافه کرد: مشکلات این روزهای استقلال بیشتر از آنکه فنی باشد، حواشی است که از خارج از چارچوب تیم به این تیم وارد می‌شود. با اینکه به لحاظ نتیجه آبی پوشان عملکرد خوبی داشتند، اما حمایت‌های لازم از فکری انجام نمی‌شود و به نظر می‌رسد گروه یا گروه‌هایی هستند که به سود گزینه خودشان شرایط را برای سرمربی سخت می‌کنند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: حتی احساس می‌شود بعضی‌ها ظاهراً از فکری حمایت می‌کنند اما در عمل اینگونه نیست و اینها تنها ادای حمایت از سرمربی را در می‌آورند.

بیگی گفت: یکی از مشکلاتی که استقلال در سال‌های اخیر با آن مواجه بوده همین است که مثلاً یک نفر سرمربی می‌شود، خیلی‌ها به سود گزینه خودشان هر نحوی که بتوانند برای آن سرمربی حاشیه درست می‌کنند و عرصه را به او تنگ می‌کنند. استقلال در همین فضا پشت سر هم سرمایه‌های خودش را از دست می‌دهد و با این روش تمام ذخایر مربیگری این تیم پشت سر هم می‌سوزند و آنکه بیشتر از همه ضرر می‌کند، تیم و هوادارانش هستند.

هافبک سابق آبی‌های پایتخت در خصوص میلیچ گفت: او از نظر فنی بهترین بازیکن فعلی لیگ ایران در پست خودش است. اما راستش را بخواهید این نوع رفتار و این نوع رفتن را من هم نپسندیدم. او هرچقدر هم که از باشگاه طلب داشت یا حتی مطالبات اخلاقی و غیره، با اینکه قانونا می‌توانست برود؛ اما بهتر بود می‌ماند و مشکل را از راهش حل می‌کرد.

وی افزود: به نظر من باشگاه باید همه تلاشش را انجام دهد تا میلیچ بازگردد. الان این شائبه برای بسیاری از هواداران پیش آمده که شاید رفتاری به عمد صورت گرفته تا میلیچ برود. باشگاه باید برای تلطیف این فضا هم که شده کاری کند تا این مدافع کروات هرچه سریع‌تر بازگردد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.