قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر می‌دانستم شرایط تیم‌مان اینطور می‌شود قبل از شروع این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کردم.

قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر می‌دانستم شرایط تیم‌مان اینطور می‌شود قبل از شروع این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کردم. قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بحران نتیجه‌گیری در ذوب‌آهن و اینکه آیا تغییر کادر فنی می‌تواند شرایط این تیم را عوض کند، گفت: این مسائل مربوط به باشگاه است و من دوست ندارم در این مورد صحبتی داشته باشم. فصل گذشته در ماجرای علیرضا منصوریان نظر دادم و گفتم که بهتر است این مربی را به تیم برگردانند، ولی با من برخورد خوبی نشد و گفتند دخالت نکنم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه افزود: این در حالی است که در تمامی این سال‌ها هیچ وقت پیش نیامده بود که بخواهم در مورد کادر فنی و مسائلی که به باشگاه مربوط است، صحبت کنم. در آن زمان گفتم که شرایط تیم رو به بهبود است و نظرم این بود که منصوریان برگردد، ولی در نهایت اتفاقات دیگری رخ داد و شرایط تیم هم روز به روز بدتر شد.

وی درباره رابطه مسئولان باشگاه با سرمربی ذوب‌آهن تأکید کرد: نمی‌توانیم کتمان کنیم که رابطه خوبی بین باشگاه و سرمربی وجود ندارد و هر روز شاهد برخی مصاحبه‌ها هستیم که فقط به تیم ضربه می‌زند. تیم ما هم جوان است و بازیکنان هر روز درباره این حواشی و اختلاف‌ها صحبت می‌کنند که این موضوع تمرکز تیم را به هم می‌ریزد. نمی‌دانم چه تصمیمی درست یا غلط است، ولی مسئله مهم این است که اختلاف‌ها باید برطرف شود و همه در یک مسیر حرکت کنند تا شرایط تیم تغییر کند.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن همچنین اظهار داشت: باور کنید من در ذوب‌آهن هیچ وقت به این اندازه تحت فشار نبودم، حتی زمانی که مصدوم شدم. باور کنید اگر می‌دانستم شرایط اینطور می‌شود قبل از شروع این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کردم. من هر چه دارم از ذوب‌آهن است و خودم را مدیون این تیم می‌دانم، هیچ وقت هم سر ذوب‌آهن منت نگذاشتم، ولی قبل از شروع فصل پیشنهادهایی داشتم که دو برابر ذوب‌آهن به من پول می‌دادند، ولی حاضر نشدم این تیم را ترک کنم، آنهم در حالی که خیلی از بازیکنان از تیم ما رفته بودند.

حدادی‌فر در خاتمه خاطر نشان کرد:‌ من هیچ وقت دوست ندارم تیم را در شرایط بدی ببینم و می‌د‌انم هواداران چقدر زجر می‌کشند. تمام آرزوی من این است که ذوب‌آهن در بهترین شرایط قرار داشته باشد. بحث کادر فنی به من مربوط نیست. حرف من فقط این است که همه ما باید در یک مسیر و برای موفقیت ذوب‌آهن بجنگیم و این از هر چیزی مهمتر است. اگر در تیم اتحاد و همدلی وجود داشته باشد، همه چیز درست می‌شود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.