اسطوره فوتبال برزیل ضمن تمجید از میلان، زلاتان ابراهیموویچ و اشرف حکیمی،‌ درباره کریستیانو رونالدو، پیرلو، کونته و رقابت برای قهرمانی در سری A ایتالیا هم صحبت کرد.

اسطوره فوتبال برزیل ضمن تمجید از میلان، زلاتان ابراهیموویچ و اشرف حکیمی،‌ درباره کریستیانو رونالدو، پیرلو، کونته و رقابت برای قهرمانی در سری A ایتالیا هم صحبت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالدو نازاریو در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در حمایت از سرمربی اینتر که به انتخاب‌ها و تعویض‌هایی او انتقادهایی وارد است، گفت: من هرگز از کونته انتقاد نکرده‌ام اما اشخاص دیگری این کار را می‌کنند و این را بر اساس برخی از پیام‌هایی که هر از گاهی دریافت می‌کنم، قضاوت می‌کنم. می‌دانم که هواداران همیشه تعویض‌های کونته را دوست ندارند، اما گاهی اوقات نیازهایی وجود دارد که مردم از بیرون نمی‌بینند. این سرنوشت مربیان است، درست همان چیزی که برای آندره‌آ پیرلو یوونتوس دارد رخ می‌دهد و هواداران می‌گویند او تجربه لازم را ندارد.

وی افزود: بازی پیرلو را از نزدیک در زمین دیده‌ام. او انسان فوق‌العاده باهوشی است و قطعاً حالا به عنوان مربی، تیمش ساده بازی نخواهد کرد و بازیکنانش باید از او پیروی کنند. آندره‌آ نیاز به زمان دارد، اما اگر مدیران یوونتوس به او فرصت سرمربیگری در یوونتوس را داده‌اند، باید صبور باشند چون قرار نیست یک روزه همه چیز تغییر کند.

مهاجم پیشین تیم‌های اینتر و میلان همچنین با اشاره به تقابل فردا شب (یکشنبه) تیم‌های اینتر و یوونتوس در هفته هجدهم سری A ایتالیا اظهار داشت: بازی فردا برای کورس قهرمانی، تعیین‌کننده نخواهد بود. پیروزی در این دیدار باعث تقویت اعتماد به نفس تیم برنده می‌شود اما میلان را نباید از کورس قهرمانی کنار گذاشت. میلان من را سورپرایز کرده، آنها فوتبالی هجومی و باکیفیت از خود ارائه می‌دهند.

رونالدو در ادامه صحبت‌هایش به تمجید از ستاره ۳۹ ساله روسونری پرداخت و خاطرنشان کرد: زلاتان ابراهیموویچ همیشه گفته است که من را یک الگو می‌داند، او بازیکن بی‌نظیری است. من به شخصه حتی اگر به مصدومیتی دچار نمی‌شدم، هرگز تا سن ۴۰ سالگی بازی نمی‌کردم.

اسطوره فوتبال برزیل در پاسخ به این پرسش که «آیا کریستیانو رونالدو هم می‌تواند تا ۴۰ سالگی بازی کند؟»، گفت: نمی‌دانم، قطعاً اما او تلاشش را خواهد کرد. کریستیانو حالا بازیکنی متفاوتی از چیزی است که از او در رئال مادرید دیده بودم، اما حالا می‌داند که چطور خودش را مدیریت کند. بازی کریس مقابل ساسولو را دیدم و باید بگویم که حتی اگر او در کل بازی در سایه بوده باشد، می‌تواند در عرض یک دقیقه به حریف ضربه بزند (رونالدو در آن بازی در دقیقه ۲+۹۰ گلزنی کرد).

وی همچنین درباره مقایسه فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس و مهاجم بلژیکی اینتر تأکید کرد: رونالدو و لوکاکو خیلی با هم فرق دارند، اما یک وجه مشترک دارند و آن این است که وقتی بازیکنی به قدرتمندی آنها دارید، سخت است که به آنها وابسته نباشید.

مهاجم پیشین رئال مادرید در ادامه در مواجهه با این پرسش که «آیا اینتر این فصل مدعی قهرمانی است؟»، اظهار داشت: اینتر یک مربی بزرگ و تیمی با هویت مشخص دارد. در کنار اینها آنها این فصل دیگر در بازی‌های اروپایی نیستند. این البته اتفاق خوبی نیست اما تعجب نخواهم کرد اگر ببینم اینتر در ماه مارس، زمانی که رقابت‌های اروپایی (لیگ قهرمانان و لیگ اروپا) از سرگرفته می‌شوند، نسبت به سایر رقبا امتیازهای بیشتری کسب کند. آنها بازیکن فوق‌العاده‌ای به نام اشرف حکیمی را به خدمت گرفتند. به نظرم رئال مادرید اشتباه کرد که اجازه جدایی به حکیمی داد. گاهی اوقات با خودم می‌گویم که رونی (رونالدو)، خودت و اشرف را تصور کن. ما می‌توانستیم زوج خوبی باشیم و با سرعت مناسب در کارهای هجومی شرکت کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.