مدافع میانی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی قطعاً در بازار نقل و انتقالات ماه ژانویه آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا ملحق نخواهد شد.

مدافع میانی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی قطعاً در بازار نقل و انتقالات ماه ژانویه آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا ملحق نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نامزدهای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا تصمیم گرفته‌اند مانع از اقدام این باشگاه برای خرید اریک گارسیا از تیم فوتبال منچسترسیتی شوند.

مدتی بود که گفته می‌شد بارسلونا قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی گارسیای ۲۰ ساله را بخرد و این در حالیست که او تنها تا پایان فصل با سیتی قرارداد دارد و در آن زمان بازیکن آزاد می‌شود. به همین دلیل هم نامزدهای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا که هفتم مارس (۱۷ اسفند) برنده جدال آنها برای تصدی این پست مشخص بود، مانع از این خرید شده‌اند.

خوان لاپورتا رئیس سابق و یکی از نامزدهای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا که گفته می‌شود بیشترین شانس را برای پیروزی در این انتخابات دارد، گفت: اریک گارسیا مطمئناً زمستان امسال به بارسلونا نخواهد آمد. ما (نامزدهای انتخاباتی) نمی‌توانیم به کمیته اجرایی باشگاه برای اتخاذ چنین تصمیمی مجوز بدهیم. آنها گزینه‌های موجود و رقم هر یک را برای ما تشریح کردند. نتیجه‌گیری صورت گرفته هم این بود که اگر گارسیا در تابستان بازیکن آزاد شد، هیئت مدیره وقت باشگاه درباره خرید یا نخریدنش تصمیم‌گیری کند.

لاپورتا افزود: ما حقوق و درخواست‌های مالی بازیکن را هم ارزیابی کردیم و خرید او عملیاتی است که باید با آگاهی کامل از وضعیت مالی فعلی باشگاه صورت بگیرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.