هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما به لحاظ شخصیتی و فوتبالی، خودش را ثابت کرده و می‌خواهد به افتخارآفرینی‌هایش ادامه بدهد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما به لحاظ شخصیتی و فوتبالی، خودش را ثابت کرده و می‌خواهد به افتخارآفرینی‌هایش ادامه بدهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری در مورد شرایط این روزهای سرخپوشان پایتخت اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و همه اعضای تیم مصمم هستند در کنار بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم، امتیازات بیشتری کسب کنیم و زودتر به صدر جدول برسیم.

بازیکن ارزشمند پرسپولیس ادامه داد: ما می‌دانیم که هواداران عزیز پرسپولیس دوست دارند باشگاه‌شان در هر فصل یک کار بزرگ انجام بدهد و این انتظاراتی به حق از تیم ماست که تمام بازیکنان هم باید آن را درک کنند. ما تمام تلاش‌مان را به کار می‌بندیم و و نیت‌مان این است که همیشه بهترین نتایج ممکن را بگیریم اما برخی مواقع اسیر اتفاقات بازی‌ها می‌شویم و نتایجی که دلخواه خودمان و هواداران است، رقم نمی‌خورد. با این حال، مطمئن باشید با تمام توان در بازی‌ها شرکت می‌کنیم و دوست داریم هواداران خوشحال باشند. تیم ما به لحاظ شخصیتی و فوتبالی، خودش را ثابت کرده و می‌خواهد به افتخارآفرینی‌هایش ادامه بدهد.

امیری همچنین گفت: ما نمی‌توانیم بگوییم تیمی بدشانس هستیم. در سال‌های قبل، گل زدیم و توانستیم گل‌مان را حفظ کنیم اما متاسفانه در یکی، دو بازی، عدم تمرکز در دقایق پایانی باعث شد تا دروازه‌مان باز شود. این موضوع نشان می‌دهد که تمرکزمان پایین است. من معتقدم این اتفاقات مطمئنا جایی تمام می‌شود. تیمی که می‌تواند در بازی‌ها گل بزند و از حریفش جلو بیفتد، فقط به دلیل عدم تمرکز نمی‌تواند نتیجه را حفظ کند اما این وضعیت برای پرسپولیس مقطعی است و ان‌شالله به زودی تمام می‌شود. ما می‌خواهیم در بازی‌های آینده با کسب سه امتیاز، به جایگاهی که حق‌مان است، برسیم.

این بازیکن در خصوص گلزنی در مقابل استقلال اضافه کرد: چند روز قبل از دربی، برخی از دوستان تماس گرفتند و گفتند که به دل‌شان افتاده من در این بازی گل می‌زنم. به خاطر این حسی که به وجود آمده بود، خیلی تمرکز کردم و خدا هم خواست تا زننده گل دربی باشم اما نمی‌شود تلاش باقی بازیکنان را نادیده گرفت. همه بازیکنان پرسپولیس تا آخرین ثانیه‌های بازی با تمام توان، جنگیدند. این تلاش‌ها باعث می‌شود یک نفر گل بزند و این بار قرعه به نام افتاد.

امیری در پایان گفت: جا دارد به عنوان یکی از اعضای تیم پرسپولیس، از هواداران تقدیر کنم. آنها همیشه حامی ما هستند و به ما انرژی می‌دهند. طرفداران پرسپولیس مطمئن باشند بازیکنان با تمام توان برای سربلندی آنها در هر بازی می‌جنگند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.