بشار رسن، هافبک سابق پرسپولیس به دلیل عملکردش همراه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ جزو نامزدهای کسب بهترین هافبک آسیاست.

بشار رسن، هافبک سابق پرسپولیس به دلیل عملکردش همراه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ جزو نامزدهای کسب بهترین هافبک آسیاست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۰ هافبک برتر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را در نظرسنجی خود برای انتخاب بهترین هافبک این فصل قرار داده است تا نفر برتر به انتخاب هواداران معرفی شود.

بشار رسن از پرسپولیس در این نظرسنجی با یون بیت‌گرام از اولسان هیوندای کره‌جنوبی، تروهیتو ناکاگاوا از یوکوهاما مارینوس ژاپن، جاناتان ویرا از اف‌سی بیجینگ چین، سانتی کازورلا از السد قطر، هان سئونگ گیو از اف‌سی سئول کره‌جنوبی، اکرم عفیف از السد قطر، تاکویا کیدا از یوکوهاما مارینوس ژاپن، آندره اینیستا ویسل کوبه ژاپن، سین جین هو از اولسان هیوندای کره‌جنوبی، رناتو آئوگوستو از اف‌سی بیجینگ چین به رقابت خواهد پرداخت.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در توضیح عملکرد بشار رسن نوشته است که این بازیکن عملکرد چشمگیری با پرسپولیس داشت و با این تیم به فینال لیگ قهرمانان رسید. این بازیکن ۲۴ ساله توانست با به ثمر رساندن یک گل، ایجاد ۱۳ موقعیت گل و دادن دو پاس گل از مرحله گروهی تا فینال نقش اصلی را برای تیمش بازی کرد.

رسن همچنین با استفاده از تکنیک و استعداد فردی خود ۱۳ دریبل موفق و ۸۰ درصد دقت پاس داشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.