سرمربی تیم فوتبال لاتزیو از عملکرد شاگردانش مقابل رم در دربی دلاکاپیتاله ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال لاتزیو از عملکرد شاگردانش مقابل رم در دربی دلاکاپیتاله ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در هفته هجدهم سری A ایتالیا موفق شدند در دیداری خانگی با نتیجه ۳ بر صفر رم را شکست دهند و فاتح دربی دلاکاپیتاله شوند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما عملکرد فوق‌العاده‌ای همراه با عزم راسخ، سرعت، استقامت و بازی تهاجمی را از خود به نمایش گذاشتیم. بازیکنان‌مان عالی بودند، اما روز گذشته هم می‌شد برخلاف چند بازی دیگرمان، در چشمان آنها مصمم بودن‌شان را برای این بازی دید.

وی افزود: این پیروزی بسیار رضایت‌بخش است و ما با تمام قدرت به دنبال کسب سه امتیاز این بازی بودیم. با کمک هواداران فوق‌العاده‌‌مان که پیش از بازی برای بدرقه ما به محل تمرین‌مان آمده‌ بودند، موفق به کسب پیروزی در این دیدار شدیم. درست است که ما در فصل جاری امتیازهایی از دست داده‌ایم، اما به این خاطر بود که ما باید هر دو روز و نیم یکبار بازی می‌کردیم و چندین بازیکن‌مان را به خاطر ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشتیم، به طوری که در سفر به بروژ بلژیک تنها ۱۱ یا ۱۲ بازیکن در اختیار داشتیم.

سرمربی ایتالیایی لاتزیو تصریح کرد: ما این فصل در چند بازی در حالی تن به تساوی دادیم که می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم و اگر این اتفاق می‌افتاد، حالا در رده‌های بالاتر جدول بودیم. ما می‌دانیم که فوتبال در دوران پساکرونا تغییر کرده و تا آخرین لحظه باید صبر کرد و دید کدام بازیکنان برای بازی در دسترس هستند، اما امیدوارم حالا بتوانم از این بازیکنان که در پنج سال اخیر بی‌اندازه خوشحالم کرده‌اند، به طور چرخشی استفاده کنم.

لاتزیو با این برد ۳۱ امتیازی شد و خود را تا رده هفتم جدول رده‌بندی سری A بالا کشید، این در حالی است که با میلان صدرنشین که یک بازی کمتر انجام داده، ۹ امتیاز اختلاف دارد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.