سرمربی منچستریونایتد، دیدار این تیم مقابل لیورپول را یک آزمون دانست تا شیاطین سرخ بدانند در چه سطحی قرار دارند.

سرمربی منچستریونایتد، دیدار این تیم مقابل لیورپول را یک آزمون دانست تا شیاطین سرخ بدانند در چه سطحی قرار دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر درباره دیدار شاگردانش مقابل لیورپول اظهار داشت: اگر به چند فصل گذشته نگاهی بیندازیم، فکر می‌کنم پیروزی مقابل لیورپول می‌تواند یک شوک باشد. موقعیت فعلی ما (صدر جدول لیگ برتر انگلیس) حاصل تمام تلاش سختی است که در زمین تمرین انجام دادیم و کاری که هر بازیکن در هر روز انجام می‌دهد.

« ما احتمالاً شایسته جایگاهی هستیم که در آن قرار داریم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: فکر می‌کنم اگر شش هفته به عقب بازگردیم، افراد زیادی فکر نمی‌کنند که بتوانیم لیورپول را در آنفیلد شکست دهیم. ما مشتاقانه منتظر این مسابقه هستیم و امیدواریم این کار را انجام دهیم. فکر می‌کنم هر تیمی با این تفکر وارد مسابقه می‌شود که می‌تواند پیروز شود. ما هم می‌دانیم می‌توانیم هر تیمی را در هر جایی و هر روزی شکست دهیم.

سرمربی منچستریونایتد با بیان اینکه شیاطین سرخ تنها به نمایش خود در زمین فکر می‌کنند، تصریح کرد: حس خوبی است اگر با این تفکر وارد زمین شویم که اگر تمام تلاش خود را بکنیم، می‌توانیم پیروز شویم. باید بهترین بازی را به نمایش بگذاریم و به خروجی آن فکر نمی‌کنیم. این بازی یک آزمون است تا ببینیم در واقع کجا هستیم. ما بسیاری از بازی‌های پیچیده را بردیم و گل‌هایی زدیم که تعدادی از آنها در وقت اضافه بود. تاکنون این ذهنیت را نشان داده‌ایم، اما برای پیروزی در آنفیلد باید در بهترین سطح خود باشید.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.