گروه استان‌ها- هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکنان سپاهان به توانایی تیم خود ایمان دارند و پس از گل دوم هم چند فرصت گلزنی بسیار خوب داشتیم.

گروه استان‌ها- هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکنان سپاهان به توانایی تیم خود ایمان دارند و پس از گل دوم هم چند فرصت گلزنی بسیار خوب داشتیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی سپاهان مقابل پیکان در هفته یازدهم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از قبل پیش‌بینی انجام یک دیدار دشوار را داشتیم و پیکان را به خوبی آنالیز کرده بودیم. بازیکنان سپاهان به توانایی تیم خود ایمان دارند و پس از گل دوم نیز چند فرصت گلزنی بسیار خوب داشتیم.

وی افزود: در روزی که سپاهان شایستگی کسب هر ۳ امتیاز دیدار را داشت خوشبختانه به آن دست یافتیم و این برد را به هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم. امیدوارم با پیروزی مقابل نفت آبادان در دیدار هفته آینده به صدر جدول صعود کنیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان درباره اوت‌های بلند تیم پیکان بیان کرد: هر تیمی روی تاکتیک خاصی برنامه‌ریزی می‌کند که برای ما قابل احترام است. تیم پیکان در دیدارهای گذشته با اوت دستی به گل رسیده بود، اما سپاهان در مقابل این تاکتیک هوشمندانه بازی کرد و پیام نیازمند نیز عملکرد خوبی داشت.

خلعتبری ادامه داد: امیدوارم این روند را در دیدارهای آینده ادامه دهیم. هواداران سپاهان شایستگی این را دارند که یک قهرمانی به آن‌ها هدیه دهیم. اینکه بازیکنان سپاهان خود را در فرصت گلزنی قرار می‌دهند کار بسیار دشواری است و طبیعی است در هر دیدار فرصت‌هایی از دست بدهیم. امیدواریم در دیدارهای آینده بازی‌های بهتری از خود به نمایش بگذاریم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.