سرمربی پیکان گفت: متاسفانه به دلیل کم تجربگی‌مان غافلگیر شدیم اما این برد را به سپاهانی‌ها تبریک می‌گویم.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و خیلی منسجم و منظم دفاع کردیم و در بخش حمله و در ضربات ایستگاهی و اوت دستی هم خوب کار کردیم و توانستیم به گل برسیم اما متاسفانه در یک غفلت به دلیل کم تجربگی‌مان غافلگیر شدیم و گل اول را دریافت کردیم. در ادامه هم بازی را کنترل کردیم و خوب بودیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم هم خوب شروع کردیم تا به گل مساوی رسیدیم. بعد از گل هم داشتیم سپاهان را کامل کنترل می‌کردیم که مجددا اسیر تجربه سپاهانی‌ها شدیم. توپی را که خودمان از دست دادیم در نهایت منجر به گل دوم سپاهان شد. تا این زمان خوب بودیم و بعد از این که عقب افتادیم، تیم‌مان برای کسب امتیاز بی‌محابا حمله کرد و در ضد حمله‌ها برای تیم حریف موقعیت‌های خوبی ایجاد شد. دروازبان ما خیلی خوب عمل کرد و می‌توانستند گل‌های بیشتری به ما بزنند.

تارتار با بیان این‌که به تیم خوب و بزرگ سپاهان تبریک می‌گویم، گفت: برای آن‌ها آرزوی موفقیت دارم. تیم ما در این بازی ۷ بازیکن جوان داشت که از آکادمی خودمان آمدند و دارند به تیم کمک می‌کنند. این برای ما واقعا ارزشمند است و دوست داریم همین روند را ادامه دهیم و بازیکنان خوب را به تیم بزرگسالا اضافه کنیم و به جایگاه بهتری برسیم و بازی به بازی پیش خواهیم رفت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.