مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با ابراز تأسف از شکست تیمش مقابل سایپا گفت که ذهنیت شاگردان رحمان رضایی مشکل دارد و باید تمرکز بیشتری به ویژه در دقایق پایانی مسابقات داشته باشند.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با ابراز تأسف از شکست تیمش مقابل سایپا گفت که ذهنیت شاگردان رحمان رضایی مشکل دارد و باید تمرکز بیشتری به ویژه در دقایق پایانی مسابقات داشته باشند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میلیچ چرچیچ پس از شکست ۲ بر یک ذوب‌آهن اصفهان مقابل سایپا اظهار داشت: خیلی سخت است که بعد از این بازی بتوانیم صحبت کنیم، زیرا حریف در دقایق پایانی به گل رسید. از نیمه اول شروع می‌کنم. ما ۳۰ دقیقه اول را خیلی خوب کنترل کردیم و بازی خوبی انجام دادیم، اما یکسری مشکلات داشتیم که بتوانیم خودمان را با زمین بازی تطابق بدهیم.

وی افزود: به هر حال نیمه اول خوب بود. ما نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم، اما مثل همیشه و همچون چهار پنج بازی آخر در ضربات ایستگاهی و کرنر مشکل داشتیم. قبل از آن در ضربات ایستگاهی یارگیری نفر به نفر داشتیم و بعد از آن تغییراتی ایجاد کردیم، اما همچنان با مشکل مواجه بودیم.

چرچیچ خاطر نشان کرد: این به بدان معناست که ذهنیت بازیکنان مشکل دارد و ما باید در دقایق پایانی تمرکز بیشتری داشته باشیم. بعضی بازیکنان ممکن است در این ضربات ترس داشته باشند و در حفظ نتیجه و گلی که به ثمر رسانده‌ایم، آن ترس و تنش و اضطراب وجود دارد. این یک مشکل ذهنیتی است و روی این مسئله در آینده‌ای نزدیک کار می‌کنیم.

مربی ذوب‌آهن درباره آخرین وضعیت شهاب گردان که در تمرین قبل از بازی دچار مصدومیت شد، گفت: دقیقاً نمی‌دانیم چه اتفاقی برای او افتاد، اما یک درد در پایش داشت و نمی‌توانست بازی را با حضور در ترکیب اصلی شروع کند. وقتی به اصفهان برگردیم، مصدومیت گردان را به طور دقیق بررسی خواهیم کرد. او بازیکنی مهم و باتجربه برای ماست و این اتفاق برایش رخ داد که چنین مسائلی در فوتبال می‌افتد. ما حتماً باید روندمان را بهتر کنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.