در میان تمام بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا تنها یکی از آنها در روز انتخابات ریاست این باشگاه رأی خود را به صندوق خواهد انداخت.

در میان تمام بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا تنها یکی از آنها در روز انتخابات ریاست این باشگاه رأی خود را به صندوق خواهد انداخت. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، در صورتی که اوضاع فعلی تیم فوتبال بارسلونا دچار تغییر منتظره‌ای نشود، در میان تمام بازیکنان این تیم تنها یک نفر از آنها است که ۱۱ روز دیگر می‌تواند رأی خود را برای انتخابات رئیس بعدی باشگاه به صندوق بیندازد و آن یک نفر هم کسی نیست جز جرارد پیکه.

انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا روز ۲۴ ژوئن برگزار می‌شود تا جانشین خوسپ ماریا بارتومئو مشخص شود و بازیکنان تیم اصلی تیم هم به عنوان اعضای باشگاه حق رأی دارند. در میان آنها اما جرارد پیکه تنها کسی است که شرکت کردنش در انتخابات قطعی است. او در انتخاباتی قبلی ریاست باشگاه بارسلونا نیز به همراه آندرس اینیستا، ژاوی هرناندس، و کارلس پویول رأی داد اگرچه پویول و ژاوی در زمان برگزاری انتخابات (۱۸ جولای ۲۰۱۵) بازیکن تیم اصلی باشگاه نبودند.

دلیلی که پیکه برخلاف سایر بازیکنان بارسلونا می‌تواند در انتخابات شرکت کند، مصدومیتش است که او را از همراه تیم در بازی‌های دو هفته دیگر تیم در خانه الچه در هفته نوزدهم لالیگا باز می‌دارد. گویا طبق اساسنامه باشگاه بارسلونا رأی دادن از طریق الکترونیکی هم مجاز نیست و تنها به شیوه حضوری می‌توان در شعب تعیین شده برای اخذ رأی در چند شهر اسپانیا رأی داد.

در حال حاضر به جز پیکه دو بازیکن دیگر بارسلونا هم به دلیل مصدومیت خانه‌نشین هستند که یکی از آنها دفاع راست تیم سرخی روبرتو است اما به پایان دوره ریکاوری‌اش نزدیک شده و انتظار می‌رود که در زمان برگزاری انتخابات در اردوی تیم باشد. بازیکن دیگر هم آنسو فاتی است که هنوز به سن قانونی برای دادن نرسیده است.

این خبر حدود ۱۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.