دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت:‌ اگر روی سکوها هم باشم سرباز تیم هستم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت:‌ اگر روی سکوها هم باشم سرباز تیم هستم. فرزین گروسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با پیروزی یک بر صفر تیمش برابر نساجی گفت:‌ می‌دانستیم بازی سختی داریم چون نساجی تیم دونده و سختکوشی است، با این حال تمام هدفمان این بود که اولین برد خارج از خانه را در این فصل به دست بیاوریم که خوشبختانه به این هدف رسیدیم. این ۳ امتیاز برای ما خیلی شیرین بود.

وی در خصوص بازگشت به چارچوب دروازه صنعت‌نفت و اینکه در این بازی پنالتی حامد شیری بازیکن نساجی را مهار کرد، اظهار داشت: دوست داشتم به تیمم کمک کنم و خیلی خوشحالم که پنالتی را گرفتم. در مورد حضور در ترکیب ثابت هم باید بگویم که تابع تصمیم کادر فنی هستم، آقایان پورموسوی، فرحانی، پیروانی و بقیه مربیان برای تیم زحمت می‌کشند و بازیکن هم باید تابع دستورات کادر فنی باشد. حتی اگر روی سکو باشم سرباز صنعت‌نفت هستم.

گروسیان در پاسخ به این پرسش که آیا صنعت‌نفت می‌تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، گفت: بازی به بازی جلو می‌رویم و به آینده فکر نمی‌کنیم. هدف ما این است که بهترین مقام را به دست بیاوریم چون می‌خواهیم هواداران و مردم آبادان را خوشحال کنیم.

این خبر حدود ۱۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.