مربى تیم ملى فوتبال جوانان اظهار امیدوارى کرد که با تلاش کادر فنى، شایسته‌ترین بازیکنان براى حضور در مسابقات قهرمانى آسیا انتخاب شوند.

مربى تیم ملى فوتبال جوانان اظهار امیدوارى کرد که با تلاش کادر فنى، شایسته‌ترین بازیکنان براى حضور در مسابقات قهرمانى آسیا انتخاب شوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، ایمان عالمى با قدردانى از حمایت فدراسیون فوتبال در برپایى اردوهاى تیم جوانان گفت: شرایط ویژه کرونایى وضعیت سختى را براى برگزارى تمرینات و برپایى اردوها ایجاد کرده با این وجود باید از مجموعه فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان، ماجدى و همکارانشان کمال تشکر را داشته باشیم. با همه سختى‌ها از اول آذر با رعایت پروتکل‌ها وارد اردو شدیم و تمرینات بسیار خوب و مفیدى داشتیم.

مربى تیم جوانان اضافه کرد: با همکارى کمیته پزشکى و استفاده از امکانات مرکز ملى با وجود محدودیت‌ها، خوشبختانه نفرات زیادى وارد اردو شدند، تعدادى از بازیکنان جدید را مورد آزمایش قرار دادیم و دو جلسه صبح و بعد از ظهر تمرینات منظم و بسیار مفیدى داشتیم. دو بازى تدارکاتى بسیار خوب انجام دادیم که آزمون مناسبى براى شناسایى نفرات بود.

عالمى همچنین گفت:خوشبختانه تیم بسیار خوب و مستعدى شکل گرفته، بچه ها انگیزه زیادى دارند و با دقت و یادگیرى مناسب تلاش مى‌کنند، خواسته‌هاى کادر فنى را در زمین اجرا کنند که این مسئله امیدوار کننده است. امیدوارم با تلاش مهابادى و سایر اعضاى کادر فنى بهترین نفرات انتخاب شوند و با یک تیم قدرتمند و شایسته، بتوانیم مجوز صعود به جام جهانى جوانان را کسب کنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.