باشگاه سابق لیونل مسی و دیه‌گو مارادونا قصد دارد از حرکت اخیر کاپیتان بارسلونا برای ادای احترام به مارادونا به عنوان یک منبع درآمد جدید برای خود استفاده کند.

باشگاه سابق لیونل مسی و دیه‌گو مارادونا قصد دارد از حرکت اخیر کاپیتان بارسلونا برای ادای احترام به مارادونا به عنوان یک منبع درآمد جدید برای خود استفاده کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شیوه ادای احترام لیونل مسی به هموطن فقید خود دیه‌گو مارادونا در جریان پیروزی این هفته تیم فوتبال بارسلونا مقابل اوساسونا توجه خیلی‌ها را جلب کرد. مسی با زدن گل چهارم تیمش، پیراهن خود را درآورد تا پیراهنی که زیر آن پوشیده بود را نشان دهد؛ پیراهن شماره ۱۰ تیم نیوولز اولدبویز آرژانتین در سال ۱۹۹۳ که بر تن دیه‌گو مارادونا بود. کاری که مسی انجام داد حالا می‌تواند به یک منبع درآمد خوب برای اولین تیم دوران بازی‌اش تبدیل شود.

طبق گزارش نشریه اسپورت کاتالونیا؛ باشگاه نیوولز اولدبویز قصد دارد نسخه‌های کپی پیراهن شماره ۱۰ این تیم در فصل ۱۹۹۳ که به مارادونا تعلق داشت را در قالب بسته‌هایی به عنوان یادبود مارادونا در داخل و خارج آرژانتین به فروش برساند.

طبق گزارش رسانه‌های محلی؛ هزینه این بسته که شامل یک پیراهن، یک گواهی اصالت محصول و یک کتابچه درباره روزهای حضور مارادونا در نیوولز می‌شود در داخل آرژانتین ۴ هزار و ۵۰۰ پزو (۵۵ دلار) است. این پیراهن در قالب یک بسته برتر هم ارائه می‌شود که شامل یک آلبوم از عکس‌های مارادونا است و قیمت آن ۹ هزار و ۷۰۰ پزو (۱۲۰ دلار) خواهد بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.