سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن درباره عواقب ساده پنداشتن صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پس از پیروزی ۳ بر یک در خانه منچستریونایتد هشدار داد.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن درباره عواقب ساده پنداشتن صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پس از پیروزی ۳ بر یک در خانه منچستریونایتد هشدار داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از پیروزی ۳ بر یک شب گذشته (چهارشنبه) مردانش در خانه منچستریونایتد در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و صدرنشینی آنها در جدول گروه H، در خصوص ساده فرض کردن صعود به مرحله بعدی به شاگردانش هشدار داد.

پاری‌سن‌ژرمن با یک تساوی از بازی خانگی بعدی‌اش مقابل استانبول باشاک‌شهیری که حذفش قطعی شده و شانس برای رفتن به لیگ اروپا هم ندارد، می‌تواند صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کند، هدفی که برای نایب قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها آسان به نظر می‌رسد. توماس توخل اما درباره ساده فرض کرده این کار به مردانش هشدار داد.

توخل گفت: تقریباً صعود کرده به معنای صعود کرده نیست. چیزی به عنوان تیم تقریباً صعود کرده وجود ندارد. درست است که ما گام بلندی برای صعود برداشتیم اما من نمی‌خواهم که حتی یک نفر در تیمم فکر کند که الان صعود ما قطعی شده است. باید آخرین قدم را هم برداریم و به همین دلیل باید با همان ذهنیتی بازی کنیم که امشب بازی کردیم.

توخل درباره اینکه آیا اخراج فِرد از منچستریونایتد در دقیقه ۷۰ یا تغییرات تاکتیکی تیم او تفاوت‌ دو تیم را رقم زد، اظهار داشت: گفتنش سخت است. ما با سیستم ۳-۳-۴ بازی را خیلی قدرتمندانه آغاز کردیم و توپ را تحت کنترل‌مان داشتیم. بعد از گل اول، ‌نتوانستیم خودمان را با شرایط جدید بازی تطبیق دهیم به همین دلیل به اندازه کافی حرکت نمی‌کردیم و اعتماد به نفس‌مان و تملک‌مان بر توپ کم شد. نظم کار تیمی‌مان از بین رفت و خوش‌شانس بودیم که گل دوم را نخوردیم. با تغییر سیستم بازی‌مان به ۲-۵-۳ اوضاع بهتر شد. برای من اینکه تازه‌وارد‌های تیم کارشان را با میزانی باور نکردنی از انرژی انجام دادند بسیار مهم بود.

سرمربی آلمانی افزود: امشب ما با یکی از بزرگترین چالش‌های موجود در دنیا روبرو بودیم. اما کل اعضای تیم جنگیدند . نیمار امشب صد درصد آماده نبود اما باز هم تأثیرگذار ظاهر شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.