اعضای هیئت مدیره باشگاه رئال مادرید پس از باخت نگران کننده این تیم مقابل در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تشکیل جلسه خواهند داد.

اعضای هیئت مدیره باشگاه رئال مادرید پس از باخت نگران کننده این تیم مقابل در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تشکیل جلسه خواهند داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اس اسپانیا نوشته است که هیئت مدیره باشگاه رئال مادرید امروز (چهارشنبه) تشکیل جلسه خواهد داد تا مسائل مختلف مربوط به تیم را مورد ارزیابی قرار بدهند.

این جلسه با هدف تعیین آینده سرمربی تیم زین‌الدین زیدان نیست و در آن صرفاً صورت وضعیت مالی باشگاه طی یک فصل اخیر بررسی خواهد شد. با این حال گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال بحث درباره عملکرد تیم طی هفته‌های اخیر و نتایج ضعیف این تیم از جمله باخت شب گذشته (سه‌شنبه) مقابل شاختار دونتسک صورت گرفته است.

رئال مادرید با قبول باخت مقابل نماینده اوکراین شانس صعودش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا را به خطر انداخت، هرچند خوش‌شانس بود که اینتر در مصاف با مونشن‌گلادباخ پیروز شد تا سرنوشت صعود کهکشانی‌ها در دستان خودشان باقی بماند. رئال مادرید برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان باید تحت هر شرایطی بازی خانگی هفته آینده‌اش مقابل مونشن‌گلادباخ را ببرد، وگرنه حذف خواهد شد. بلافاصله پس از باخت پرافتخارترین تیم اسپانیا، گروهی از طرفداران آن در شبکه‌های اجتماعی به انتقاد از زیدان پرداختند و خواهان استخدام مائوریسیو پوچتینو به جای او شدند.

با این وجود یک منبع آگاه در باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که مدیران باشگاه به هیچ عنوان قصد برکناری زیزو را ندارند.

یکی از منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید به نشریه آ اس گفت: هیئت مدیره باشگاه امروز (چهارشنبه) تشکیل جلسه خواهد داد اما در صورت جلسه آن نام زیدان دیده نمی‌شود. رئال مادرید در مورد زیدان هرگز شک نداشته و الان هم درباره توانایی‌های او تردید ندارد. در رئال مادرید کسی زیدان را زیر سؤال نمی‌برد، او مربی است که به تیم ما چیزهای فراوانی داده و یک بخش بزرگ از تاریخ این باشگاه را رقم زده است. در جلسه امروز باشگاه بحث‌های مربوط به مربی تیم وجود نخواهد داشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.