احمد زنده‌روح بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: ما تیم با کیفیتی هستیم و موفقیت‌های‌مان شانسی نیست.

احمد زنده‌روح بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: ما تیم با کیفیتی هستیم و موفقیت‌های‌مان شانسی نیست. احمد زنده‌روح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی تیمش برابر ماشین‌سازی گفت: می‌دانستیم در تبریز بازی سختی در پیش داریم، ماشین‌سازی هم تیمی است که با در اختیار داشتن بازیکنان جوان و با انگیزه دنبال گرفتن امتیاز بود، البته آنها بیشتر چشم به ضدحملات داشتند و دفاعی هم بازی می‌کردند، با این حال ما فوتبال حساب‌شده‌ای را انجام دادیم و خوشبختانه به هدف‌مان رسیدیم.

وی در خصوص ضربه پنالتی‌اش در این بازی و اینکه بعد از زدن گل خوشحالی نکرد، گفت: خوشحالم که زحمت بچه‌ها به نتیجه نشست و من فقط زننده پنالتی بودم. بعد از گل هم خوشحالی نکردم، چون قبلا پیراهن ماشین‌سازی را بر تن کرده بودم و برای این تیم احترام خاصی قائل هستم.

زنده‌روح در خصوص نتایج خوب گل‌گهر در چهار هفته ابتدایی و اینکه آیا آنها می‌توانند سهمیه آسیا را در این فصل به دست بیارورند، خاطرنشان کرد: ما تیمی خوب و باکیفیت هستیم که بازیکنان توانمندی را در اختیار دارد و روی نیمکت هم سرمربی باتجربه‌ای داریم. گل‌گهر جزو اولین تیم‌هایی بود که تمریناتش را شروع کرد و موفقیت‌های ما شانسی نیست، البته هنوز اتفاقی رخ نداده و باید این روند خوب را تا پایان لیگ ادامه دهیم. از حالا هم در مورد آینده صحبت نمی‌کنیم چون هدف ما این است که بازی به بازی جلو برویم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.