ستاره بلژیکی تیم فوتبال اینتر می‌گوید یک سال و نیمی که در جمع آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان سپری کرده، بهترین مقطع از دوران بازی او بوده است.

ستاره بلژیکی تیم فوتبال اینتر می‌گوید یک سال و نیمی که در جمع آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان سپری کرده، بهترین مقطع از دوران بازی او بوده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روملو لوکاکو که سه‌شنبه شب در مصاف خارج از خانه مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ بار دیگر ناجی تیمش شد، می‌گوید که در حال حاضر بهترین مقطع از دوران بازی‌اش را سپری می‌کند. لوکاکو در پیروزی ۳ بر ۲ نراتزوری که امید این تیم برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را زنده نگه داشت، گل‌های دوم و سوم تیمش را زد. میزبان آلمانی یکی از گل‌های او را جبران کرد اما در نهایت، بازی را باخت تا اینتر این شانس را داشته باشد که با کسب پیروزی در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مرحله بعدی صعود کند.

با وجود کار مهمی که برای اینتر انجام داد، لوکاکو متواضعانه درباره نقش خود در پیروزی تیمش صحبت کرد و به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت:همانطور که قبلاً هم گفتم من تنها یکی از ۲۵ بازیکن تیم هستم. اینجا در این تیم کلی بازیکن باتجربه‌تر از من هست. من می‌خواهم به تیم کمک کنم پیروز شود و این کاری است که در تمام جلسات تمرینی‌ام انجام می‌دهم. من می‌خواهم به اینتر کمک کنم. بسیار خوشحالم که اینجا در کنار این بازیکنان هستم و این یک سال و نیمی که در اینتر بوده‌ام بهترین مقطع از دوران بازی‌ام بوده است. به همین دلیل از سرمربی، دستیاران او و هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم.

مهاجم بلژیکی اینتر درباره نتیجه بازی هم گفت: ما باید زودتر از این‌ها کار حریف را یکسره می‌کردیم. ما ۳ بر یک جلو افتادیم و خوش‌شانس بودیم که VAR گل تساوی حریف را مردود اعلام کرد. با این حال نباید منفی‌بین باشیم، چون در تیم ما کلی بازیکن جوان بازی می‌کنند که هنوز در حال پیشرفت هستند و نیاز به کسب تجربه دارند.

در جریان بازی، دوربین‌های تلویزیونی لحظه‌ای را شکار کردند که لوکاکو بر سر هم‌تیمی خود نیکولو بارلا فریاد می‌زد. این اتفاق درست لحظاتی قبل از به ثمر رسیدن گل تسایوی مونشن‌گلادباخ رخ داد.

او در این باره گفت: من آن لحظه کمی عصبانی بودم، چون من و لائوتارو در آن موقعیت تنها دو مدافع حریف را مقابل خودمان می‌دیدیم و انتظار داشتیم که توپ را به ما برسانند. به نظرم تیم ما در ۴۰ دقیقه اول بازی بسیار خوب حمله کرد و خب وقتی که هجومی بازی کنید باید یکسری ریسک‌ها را هم به جان بخرید.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.