مسئولین باشگاه الهلال عربستان بر این باور هستند که با تصمیمات عجیب AFC ممکن است این باشگاه فرصت حضور در فصل آتى رقابت‌هاى لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

مسئولین باشگاه الهلال عربستان بر این باور هستند که با تصمیمات عجیب AFC ممکن است این باشگاه فرصت حضور در فصل آتى رقابت‌هاى لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه الهلال به دلیل شیوع گسترده کرونا و عدم امکان تکمیل فهرست بازیکنانش براى انجام مسابقه برابر شباب الاهلى از بازى‌هاى فصل جارى حذف شد. این باشگاه به دنبال شکایت از کنفدراسیون و پیگیرى موضوع در نهادهاى بالادستى از جمله دادگاه عالى ورزش بود اما به مسئولان الهلال هشدار داده شد که در این‌ صورت به مدت دو فصل از حضور در لیگ قهرمانان محروم مى‌شوند.

فهد بن نافل رئیس باشگاه الهلال در این خصوص گفت: ما موفق به دریافت مجوز حرفه‌اى براى فصل آتى شدیم و آماده‌ایم دوباره براى تکرار قهرمانى در این رقابت‌ها تلاش کنیم اما امیدوارم خداى نکرده اتفاق دیگرى نیفتد و AFC دوباره ما را شگفت زده نکند. این غیرمنطقى است که شما به دلیل ابتلا به کرونا از مسابقات حذف شوید و در ادامه حتى به عنوان جریمه دو فصل از حضور در لیگ قهرمانان محروم باشید.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.