رئیس پیشین باشگاه بارسلونا می‌گوید این باشگاه ۱۴ سال پیش پیشنهاد وسوسه‌انگیز اینتر برای جذب لیونل مسی را رد کرده است.

رئیس پیشین باشگاه بارسلونا می‌گوید این باشگاه ۱۴ سال پیش پیشنهاد وسوسه‌انگیز اینتر برای جذب لیونل مسی را رد کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ لیونل مسی در تابستان اخیر به دنبال جدایی از بارسلونا بود، اما در نهایت به دلیل پافشاری مدیران این باشگاه و وجود بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی در قراردادش، تصمیم گرفت سال پایانی قرارداد خود را هم در این تیم بماند، این در حالی بود که گفته می‌شد باشگاه‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، اینتر و منچسترسیتی نسبت به جذب او علاقه‌مند بودند. رئیس پیشین باشگاه بارسلونا فاش کرد که این باشگاه در سال ۲۰۰۶ پیشنهادی نجومی از اینتر برای واگذاری لیونل مسی به این باشگاه ایتالیایی دریافت کرده بود، اما به آن پاسخ منفی داده‌اند.

خوان لاپورتا که بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰ ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده داشت و برای انتخابات پیش روی ریاست این باشگاه هم رسماً کاندیدا شده است، در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «اوندا سِرو» اسپانیا در واکنش به شایعاتی که درباره آینده حرفه‌ای فوق‌ستاره آرژانتینی کاتالان‌ها وجود دارد، گفت: هر کسی که عاشق بارسلوناست، نمی‌تواند نسبت به مسی تردیدی داشته باشد. امیدوارم بتوانم دوباره رئیس باشگاه شوم و سپس با مسی صحبت خواهم کرد. ما در سال ۲۰۰۶ پیشنهاد ۲۵۰ میلیون یورویی اینتر برای جذب مسی را رد کردیم. ماسیمو موراتی (رئیس وقت باشگاه اینتر) می‌خواست مسی را به اینتر ببرد.

وی افزود: ما برنامه‌ای برای بهبود چشمگیر وضعیت اقتصادی باشگاه داریم. ما می‌توانیم به لحاظ اقتصادی بهتر کار کنیم و این با سختکوشی، شور و عشق شدنی است. می‌خواهیم دوباره هواداران را خوشحال کنیم. این یک وعده انتخاباتی نیست، بلکه وعده‌ای بر اساس اخلاق و تعهد است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.