سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش گفت تا زمانی که برکناری او به صورت رسمی اعلام و مطالبات او و دستیارانش پرداخت نشود، در تمرینات تیمش شرکت می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش گفت تا زمانی که برکناری او به صورت رسمی اعلام و مطالبات او و دستیارانش پرداخت نشود، در تمرینات تیمش شرکت می‌کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته (یکشنبه) و پس از رقم خوردن دومین شکست متوالی چوکای تالش در لیگ دسته اول فوتبال، مالک این باشگاه از برکناری هادی شکوری از سمت سرمربیگری چوکا خبر داد.

شکوری در مورد این اتفاقات و برکناری خودش به خبرنگار تسنیم گفت: اتفاقات زیادی رخ داده و نمی‌توان آنها را در چند دقیقه بیان کرد. برای بازیکنان تمرین گذاشته بودم و در زمین هستم، اما بچه‌ها به تمرین نیامدند و تدارکات تیم هم به ما ابزار تمرین نداده است. آنها قول و قرار گذاشته بودند که به خاطر مشکلات، بعد از بازی با ملوان تمرین نکنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به کارش در چوکا ادامه می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: برکناری‌ام توسط سرپرست تیم به صورت شفاهی به من اعلام شده و هیچ نامه کتبی دریافت نکرده‌ام. قراردادم باید رسماً فسخ و حقوق خودم و دستیارانم پرداخت شود. حالا طبق قراردادم در زمین تمرین هستم و تا زمانی که قراردادم فسخ نشود، به کارم ادامه می‌دهم.

سرمربی چوکای تالش در خصوص اینکه چقدر از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است، خاطرنشان کرد: هیچ مبلغی نگرفتم و دریافتی من منفی بود! چون مبالغی را به بازیکنان قرض دادم و ناهار و شام اعضای تیم را حساب کردم.

چوکا دو هفته اول لیگ یک را با شکست ۳ بر صفر مقابل خیبر خرم‌آباد و باخت ۲ بر صفر مقابل ملوان بندر انزلی پشت سر گذاشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.