در شب شکست خانگی شاگردان زین‌الدین زیدان در هفته یازدهم لالیگا، سریال مصدومیت‌های متوالی ستاره بلژیکی این تیم هم ادامه پیدا کرد.

در شب شکست خانگی شاگردان زین‌الدین زیدان در هفته یازدهم لالیگا، سریال مصدومیت‌های متوالی ستاره بلژیکی این تیم هم ادامه پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از شب دوم هفته یازدهم لالیگای اسپانیا، شنبه شب تیم فوتبال رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو میزبان تیم آلاوس بود و در پایان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب میهمانش شد.

در این بازی که با ثبت سومین شکست فصل رئالی‌ها و پنجمین بازی بدون برد آنها در دهمین بازی‌شان همراه شد، لوکاس پرس در دقیقه ۵ از روی نقطه پنالتی و خوسلو در دقیقه ۴۹ گل‌های آلاوس را به ثمر رساندند. کاسمیرو در دقیقه ۸۶ یکی از دو گل خورده را برای رئال مادرید جبران کرد، اما این برای فرار مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌‌ها از شکست کافی نبود. به این ترتیب آلاوس با کسب سومین پیروزی‌اش ۱۳ امتیازی شد و به رده نهم جدول لالیگا صعود کرد. رئال مادرید اما ۱۷ امتیازی ماند و با از دست دادن فرصت صعود به رده سوم، در جایگاه چهارم جدول باقی ماند.

همچنین در دقیقه ۳۰ این بازی ادن ازار هافبک بلژیکی رئال مادرید که در دقیقه پنجم با ضربه بازیکن حریف دچار مصدومیتی عضلانی شده بود، مجبور به ترک میدان شد و جای خود را به رودریگو داد. به این ترتیب سریال مصدومیت‌ها بازیکن سابق چلسی ادامه پیدا کرد و حالا ممکن است که به سبب این مصدومیت او باز هم از همراهی کهکشانی‌ها محروم شود.

دیدارهای هفته یازدهم لالیگا امروز (یکشنبه) با انجام چهار دیدار دنبال می‌شود که در مهمترین آنها از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران تیم فوتبال بارسلونا میزبان اوساسونا خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.