دیدارهای شب دوم از هفته نهم بوندس‌لیگای آلمان با پیروزی پرگل تیم فوتبال بوروسیا مونشن‌گلادباخ مقابل تیم فوتبال شالکه به پایان رسید.

دیدارهای شب دوم از هفته نهم بوندس‌لیگای آلمان با پیروزی پرگل تیم فوتبال بوروسیا مونشن‌گلادباخ مقابل تیم فوتبال شالکه به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار از شب دوم از هفته نهم بوندس‌لیگای آلمان امشب (شنبه) تیم‌ فوتبال بوروسیا مونشن‌گلادباخ میهمان بحران زده خود تیم فوتبال شالکه را با نتیجه ۴ بر یک در هم کوبید.

فلوریان نیوهاوس در دقیقه ۱۵، اسکار وندت در دقیقه ۳۶، مارکوس تورام در دقیقه ۵۲ و هانس ولف در دقیقه ۸۰ چهار گل مونشن‌گلادباخ را در این بازی به ثمر رساندند. این در حالی بود که شالکه در دقیقه ۲۰ به وسیله بنیتو رامان توانسته بود بازی را به تساوی بکشد و به کسب امتیاز امیدوار شود.

با این نتیجه مونشن‌گلادباخی‌‌ها چهارمین پیروزی‌شان را کسب و با ۱۵ امتیاز به رده هفتم جدول صعود کردند. شالکه اما همچنان در حسرت پیروزی، ششمین باختش را متحمل شد و با ۳ امتیاز و تفاضل گل منفی ۲۲ در قعر جدول باقی ماند.

دیدارهای هفته نهم بوندس‌لیگا فردا با دو دیدار به پایان می‌رسد که در بازی نخست از ساعت ۱۸ بایرلورکوزن میزبان هرتابرلین است و در بازی دوم از ساعت ۲۰:۳۰ ماینتس از هوفنهایم پذیرایی می‌کند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.